reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

kata- ja kupiłam w tesco z temperówką, być może tu na wschodzie ceny są niższe, bo nawet te zabawki na allegro są często droższe niż tu u nas w sklepach z zabawkami:sorry: co za tym idzie zarobki też nie są imponujące:no: za 22 to chyba bym nie kupiła:no: 12 mi się wydawało dużo ale 22:confused2::szok:
diankus- a mój mały uwielbia jeździć samochodem. Jak wychodzimy na podwórze to pierwsze co robi to idzie do brumka:-D:-D:-D
joanna- to nie dasz mężowi wypocząć po podróży:sorry:;-):-D
viki- fajny rowerek:tak::tak::tak:
magdalenka- ale się rozpisałaś po takiej długiej nieobecności:szok::szok::szok:? Jak nastroje?
 
reklama
chyba wszystkie wpadły w wir świątecznych porządków :-D
wracać babeczki :-D:-D

dziecię wykapane śpi, ja też byłam pod prysznicem, a teraz herbatka miętowa z jabłkiem pyyychotka:-p:laugh2:
 
witam

nic nie napisze bo padam, nogi mnie bola :crazy::crazy::crazy: i ogolnie czuje sie wypluta.

Caly dzien przygotowan, potem podawanie zurku i bialej kielbaski na cieplo i kawy herbaty, i jeszcze sprzatanie mycie i rzonoszrnie tego co zostalo do lodowek po 4 pietrach :szok::szok::szok:. Przypominam ze na 140 osob to bylo :eek::eek::eek::eek:.
Jeszcze jutro musimy posprzatac sale, pozdejmowac dekarocje, porozwozic do lokalu ich naczynia :no::no:, znowu caly dzien.
Juz w sumie 4 dni z rzedu jakas robota z tym zwiazana i az sie boje myslec co mam w biurku :eek::eek::eek: cu jakies pismo mi sie nie przetermonowalo :eek::eek::eek:

duzo mialam czytania i nie dam rady nadrobic, pozdrawiam tylko wszystkich i jak skonczymy jutro z ta wielkanoca w pracy do to Was wroce, cieszycie sie???

dobrej nocki zycze, uciekam juz spac chyba :zawstydzona/y: paaa
 
mam prośbę...czy któraś kochana koleżanka zechciałaby podjąć się streszczenia tych kilkuset stron, które zapisałyście podaczas mojej nieobecności :sorry::rofl2:
 
reklama
Do góry