reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Dobra, słowo się rzekło to teraz muszę dotrzyma słowa:szok::-D:rofl2:
Jutrzenka, Viki, Iza, Weroniczka, Elcia....... dla każdej wezmę 2 paczki:-) Ktoś jeszcze chętny??

Weroniczka myślę, że jakaś dobra duszyczka wyśle Ci;-) Tylko czy Ty byś chciała takie na 3-6 miesięcy czy większe??? A może jedną taką i jedną paczke większą???
 
reklama
Sylwia ja bym chciała takie od 6 mies. Jedno opakowanie typowo dla dziewczynki a drugie w jakiś innych kolorach niż różowy:sorry::sorry::sorry::sorry:

Tylko teraz pytanie kto mi do Krakowa prześle:sorry::sorry::sorry::sorry: Jest jakaś dobra duszyczka?? Ja oczywiście pokryję koszty wysyłki:tak::tak::tak::tak:
 
Sylwia i ja, i ja!!! :-D:-D:-D te największe do 23miesięcy :tak:;-) różowe i np. żółte :-)

A z wysyłką dla Weroniki nie ma problemu ;-)

Elcia ja nie kupowałam nigdy na długi rękaw bo wszystkie mam po mojej córci chrzesnej no i poza tym to ceny :-( koło 15-20zł za sztukę...

Wszystkim życzę miłego dnia!!!

Będę później!!!
 
Ostatnia edycja:
aaaaaa Paula dzoieki:)
Sylwus a powiedz sa takie na długi rekaw ?? na alegro nie znalazłam:(jakies białe rózowe
jak nie ma na długi to luzik na krótki rekaw to mam fuuulll i mi w sumie nie potrzebna a na długi by sie zdało kupic :) hihihihi
no to teraz bedziesz miała nadbagaz:)
Weroniczka ja tez moge ci wysłac:)
 
dzien dobry:-)
Sylwia...heheh....ale sie narobiło, ile masz chetnych:-D my na szczescie nie uzywamy bodziakow......tak wiec jednej masz mniej;-)Ale wiesz mozesz zrobic na tym interes i doliczyc jakies koszty:-D

U nas fajnie,fajowo.....słoneczko swieci,jestesmy po spacerku:tak:
Mufinek zasypia....ja sobie zaraz poćwicze i troche jeszce Was poczytam:-)

milego dnia!!!
 
Witam

Sylwia to sie wkopalas :-D:-D:-D:-D, nie wiem czy Cie przepuszcza przez granica :-D:-D:-D

Ja bym chciala jak najwikszy rozmiar te do 23 m-cy, niebieskie i jakies inne, tak jak pisalam piesek i zabka ;-), albo jakies inne takie neuutralne kolory
 
Jutrzenka wlasnie mi sie przypomnialo...mam pytanie,gdzie bedziecie nad morzem-we Władysławowie????
spotkanie obowiązkowe!!!;-):tak:Jeszcze Elę namowimy....:-)
 
Ostatnia edycja:
Sylwus a powiedz sa takie na długi rekaw ?? na alegro nie znalazłam:(jakies białe rózowe :)

Tam chyba na długi rękaw nie ma:no: Ale sprawdzę jeszcze:tak: Czyli jak nie będzie na długi to Tobie mam nie brac?


Dotka tak apropo pogody to wiesz może jaka będzie w następny weekend aż do środy??
Może Ty w zamian coś innego byś chciała dla Krzysia??
 
reklama
dobra, przeleciałam was :-D

asia super, że wszystko dobrze z Filipkiem! :-) uff
mój P. też bierze ten zyrtec :sorry:
a ja mam nadżerkę i już pół roku ją zamrażam :zawstydzona/y::sorry:

monia ja tez mam szczepienie w poniedziałek :szok:

magda tak to już jest z leczeniem :confused2: mojej przyjaciółki córeczka często miała chore oskrzela i krtań na to lekarze że astma, więc co się dusić zaczynała to inhalator... i po roku się okazało że ma jednak przerośnięte migdałki i to one urtudniaja oddychanie i żądnej astmy nie ma :no: a migdały trzeba obkurczać specjalnymi lekami, albo pójdą do wycięcia...
weronika buziaki dla Małgosi na mini urodzinki :-)

ja sie na body nie załapię :baffled: Nelka z early days z rozm 18-23 wyrosła przed urodzinami jeszcze... brat z irlandii poprzywoził jej takie piękne rzeczy i za małe :-:)-(

dobra Nell śpi, zjadła całego banana i wielkie danio, może da matce odpocząc :p
 
Do góry