reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

dotka mogą być niezapomniane :-D bynajmniej jak się spotkamy to nie dam o sobie zapomnieć :-D
baśka a może przyjedzie, żeby ci podziękować ;-) może znalazł tą jedyną :-) ale chyba za krótki czas...

kurde tak się zastanawiam i te cenniki to chyba nieaktualne na tej stronie bo za tanio :eek: jutrzenka pisała o dużo wyższych kosztach... raczej będę szukała w jakimś pipidówku żeby wypocząć od miejskiego gwaru. a nad morzem to zawsze blisko do jakiejś większej miejscowości :tak:
 
reklama
kata chciałam Nelę, ta menda zwana moim mężem się nie zgodziła :confused2:
aniela jest super :-D
amelia mi się podobało ale jak przeczytałam ze w medycynie określa się tak płód bez kończyn to mi się odwidziało :zawstydzona/y:
poza tym mam już 2 w rodzinie, co za dużo to nie zdrowo :-D

ide nafaszerować nelke rosołem bo wstała ;-)
 
Sylwuś jak będzie tak daleko to prześlę ci na konto w Anglii chyba że priorytetem poleconym-na drugi dzień będziesz miała na adres w PL - jak będziesz te parę dni. Wybór należy do Ciebie kochana. Chyba że przeleję kasiurę którejś dziewczynie i da Ci na spotkaniu i wtedy ona też będzie mi mogła posłać paczuszkę. Tylko będę musiała poczekać na chętnych :-):-):tak::tak:;-)
 
Ale ja mam czasem ubaw jak Was czytam - wariatki!:-D
Moja czorcica cos tez w dzien dzisiaj spac nie chce i daje popalic jak nigdy, to nie mam weny na nic....
W sumie to wiecie...za 2 tygodnie z haczykiem wyjazd, musze powoli orgaizowac jakies walizki, bo jedna mi sie ostala(reszta juz dawno do PL z goscmi pojechala), jakies zakupy ciagle bo pare drobiazgow trzeba ze soba pozabierac...mam spora rodzinke to juz mi ciezko ogarnac co dla kogo... No a tydzien po powrocie bedziemy sie przeprowadzac, to juz w ogole sajgon bedziemy mieli i szczerze mowiac juz lekko zestresowana jestem... Kurcze 2,5 roku mnie w domu nie bylo...ciekawe czy mnie psiaki poznaja hehe:-D

Widze, ze dzien wielkiego zlotu sie zbliza:tak: Pozazdroscic tylko! No i z niecierpliwoscia na jakas fotorelacje czekam.:-)

Ciesze sie ze z Filipkiem wszystko ok....po cholere ci lekarze tak strasza ludzi???

Weroniczka, no to Malgonia juz duza panna:tak: Faktycznie leci ten czas jak szalony!

Niby duzo nie naskrobalyscie, ale notatek nie porobilam i jeszcze musze leciec do kuchni, bo mi sie nozki z kuraka na zupe dla Kayi rozgotuja;-)
Postaram sie chociaz podczytywac co tam ciekawego piszecie laseczki, chociaz uczciwie przyznaje, ze znaczie rzadziej zagladam, a w PL to juz nie wiem jak bedzie i czy mnie do kompa dopuszcza;-)
 
reklama
hej
a ja się fatalnie czuję:confused2::eek:
wczoraj się urwałam z pracy, bo mama zadzwoniła że Łukasz się kiepsko czuje i pojechaliśmy do lekarza. Na szczęście to tylko jakiś wirus i obyło się bez antybiotyku. dziś jest trochę lepiej. Za to ja czuję się kiepściutko, ale dostałam L4 na 8 dni. Hura, trochę poleniu****emy z małym.

asia- super wieści, dobrze że z Fifim ok, ale nieźle cię nastraszył ten lekarz:tak::tak:
pryzybela- to wy już prawie na walizkach, 2,5 roku to długo:szok:
diankus- mówisz Nelka -szogun zmienia się w Nelkę-Anielkę:-D:-D:-D
paula- jak tam Julka, zasnęła czy daje mamusi w kość?:sorry:
sylwia- tyle zamówień masz:szok::szok::szok: my tak jak u Dotki nie używamy bodziaków, na twoje szczęście:-D:-D:-D:-D
grzechotka- dziwne z tą @, choć ja miałam 2 miesiące co2 tyg a teraz miałam miesiąc przerwy, może w końcu coś się ureguluje:sorry:
viki- ja też nie lubię takiej niepewności, a też teraz mam taką sytuację, bo być może M. pojedzie do Szkocji na 4 miesiące, ale to nie jest na 100 % i jeszcze nie wiadomo kiedy:sorry::-(
weroniczka- to już 3 miesiące, ale ten czas leci:szok:
monia- no i jak powiedziałaś Ł o wieczorze pańieńskim? Jak zareagował?:sorry:Udanej zabawy życze:tak::tak:
magda- miałaś chociaż cieplutko w łóżeczku:tak::-D:-D:-D
kasiamaj - jak z netem, naprawiło się coś? Co tam u was?
kata- u nas z nocnikiem jest tak, że raz na tydzień uda się coś zrobić:-D:-D:-D powodzenia:tak::tak::tak:
elcia- te kieliszki to na szczęście:-)
basia- no i co z tym portalem randkowym, brat się ucieszył:-D:-D:-D
iza- a czemu w instytucie hematologii?
 
Do góry