reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

ciao kobietki

u nas koszmarnej pogody ciag dalszy, juz mam dosc :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nawet na spacer nie mozemy wyjsc, Zaki po calym dniu w domu jest nieznosny, ja chce slonce :tak::tak::tak:
teraz Zaki chce mnie wkorzyc i wlacza i wylacza telewizor zaraz kineskop spali i tyle bedzie z tego :-:)-:)-(

mam pytanie do mam chlopcow przedewszystkim
CZY WASI PANOWIE PODCZAS ZMIANY PAMPERSA TEZ UWIELBIAJA BAWIC SIE SWOIMI KLEINOTAMI, CZY TYLKO MOJ MA TAK???
DLA NIEGO TO OGROMNA FRAJDA JAK POZNAJE ZE JEST CHLOPCEM :)
 
reklama
Witam
O! Syn mi wstał a to se popisałam:-D:-D:-D
Marcel dzisiaj zrobił nam psikusa. Wstał o 3 i już nie dało rady go położyć, cyc, noszenie, nucenie wszystko nanic. D. wkurzony poszedł do pracy a dzisiaj jakiś tam apel mieli więc ciekawe, kurcze naprawdę już nie mam siły już nie wiem co to sen, bo cała noc mija na drzemkach...dobra nie zanudzam idę po tego jęczydupkę:laugh2: buźka
Miłego Dnia
EDIT: Ewedja Marcel też miętosi siusiaka przy każdej okazji, ach te chłopy
 
hej ;-)

ewedja moja dziewczynka bez siusiaka co prawda ale jak gania bez pieluchy to też se pacnie "tam" zaciekawiona :-D
taka faza rozwoju :-D
viki mój Luku ma 9 lat, 3ciaklasa i do dziś ma problem z ortografią i pisze jak słyszy :sorry: i jeszcze nikt nie wpadł na pomysł jak mu pomóc a pani wychowawczyni wmawia ze ma dysleksje :angry: co za baba, mogłabym tu stworzyć esej na temat jej podejścia pedagogicznego :crazy::crazy::crazy:

muszę się pochwalić, zawsze jęczałam,że Nelka nie wsiądzie do wózka... od 4 dni sięz niego wyciągnąc nei da (11 m-cy tam siedziećnie chciała)... :eek::szok::laugh2::laugh2:
moje zakochane w wózku dziecko objechało ze mną pół miasta :-)
jacież ale mam radochę, tyle miesięcy w chałupie to teraz nadrabiam :-D
aż mnie buty obtarły :-p
 
jeny a mnie tak głowa strasznie boli ała ała

kuba śpi juz od 11:30 ale zmęczony był od rana sasiad remont robi i wierci nam straszliwie poszlismy troche na spacer po zakupy ale trzeba było wracac a ten wierci i wierci poszłam go poprosic żeby sobie przerwę zrobił bo mi kuba nie zaśnie no i na szczescie przestał:-D ale głowa mnie strasznie i tak boli a musze dzis do pracy iść:baffled:
 
reklama
Boże jak mi dziś dały dzieciaki popalić. Normalnie cała trójka jak się rozdarła to darli się przez godzinę. I nie dało się ani Małgosi ani Tadzia uspokoić. A Staszek był tak niegrzeczny że szok. Na szczęście wrócił już R i troszkę się uspokoiło. Jak to dobrze że za godzinę idą wszyscy spać.
 
Do góry