reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

hej!!!:-):-):-)

Kasia zgadłaś;-)nieee ja tam sie nie opalam, juz jestem opalona i to mi wystarczy;-)
Aga to swietnie,ze wyjazd udany:tak:;-)
Jutreznko ,to jak staracie sie???;-)
Sylwka szybkiego,bezbolesnego pakowania!;-):-)

dooobra starczy....nie mam siły po plazy...uffff....Mały zasypia...
U nas po staremu czyli codziennie plazujemy:-) jeszcze nam się nie znudziło:-D:-D:-D


a jutro jak bedzie taka piekna pogoda, to wstajemy miedzy 5 a 6, robimy szybko sniadanko,pakujemy je, robimy kawke w termos i jedziemy sobie zjeśc i posiedziec tak z samego rana na plazy:-) zobaczymy czy wstaniemy:-D

Pryzy wpadne kiedys do Ciebie na cesara;-);-)

miłegooooo....paaaaaa:-):-):-):-)

 
reklama
Hejka!
Tez sie witam porannie! Dziecinka w przedszkolu, to mam wolne dla siebie, ale od rana taki upal ze palcem nie kiwne dopoki sobie troche mieszkania nie wychlodze klima:baffled:
U nas weekendzik fajnie minal, wczoraj na karuzeli bylismy i troche w parku, to sie dotleniamy, a Kaya z rana mowi ze nie idzie do przedszkola bo sie chce bawic... No to ja do niej mowie: wolisz siedziec w domu, niz z dziecmi sie bawic? I co bedziesz robic? bedziesz sie nudzic i marudzic??? A Kaya do mnie: - "bendem gotowac" :-D:-D:-D (czesto jak ja zostawialam w przedszkolu, to mowilam ze mamusia musi isc do domku obiad gotowac i sprzatac;-))
A tak na marginesie to co macie do Marianny???:-p Bardzo ladne, romantyczne imie:-) Zeby bylo smiesznie to juz jako dorosla osoba dowiedzialam sie ze moja babcia w dowodzie ma to imie, a cale zycie myslalam, ze Maria.... chociaz dla nas zawsze Maryla byla:-D
Sylwia, no to fajnie ze Ci rodzinka pomoze przy dzieciach, zawsze to sie latwiej popakujesz:tak:
Aga, Weroniczka super ze Wam tak milo weekend minal i jak zwykle szkoda ze zawsze jest za krotki..
Dotka jakie Wy ambitne plany macie z tym porannym wstawaniem:-) Mam nadzieje ze maly Krzysio tez podziela Wasz zapal:-D A co do cesara, to nie ma sprawy:-), zawsze full wypas z grzankami, posypka z bekonu i parmezanem:-)- mniam
Elcia, no wlasnie juz pokonczone remonty???
Jutrzenka czyzbyscie naprawde teraz planowali powiekszenie rodzinki?:tak: to powodzenia oczywiscie! Ja to bym chyba chciala wpadke zaliczyc, to bym miala dylemat z glowy:-) Ale narazie staramy sie uwazac:tak:
No to milego i cieplego dzionka wszystkim:-):-):-)!!!!!
 
ciao dziewczynki

ja jestem caly czas was czytam, ale brak mi czasu na odpisywanie, jeszcze na dodatek w zeszlym tygodniu popsul mi sie komp, w laptopie wpadlo mi gniazdo do ladowania do srodka i musieli mi to naprawic

ja od zeszlego tygodnia pracuje a Zaki chodzi do przedszkola

jutrzenka pytalas jak praca i przedszkole, ja pracuje u takiej starszej pani u ktorej pracowalam przed zajsciem w ciaze, pracuje 2,5- 3 godziny dziennie rano, musze zrobic jej zakupki, posprzatac, ugotowac, czasami wyjsc z nia na kawe do baru, ogolnie spoko tylko mam kawalek przyjsc do tej pracy i codziennie rano na piechotke z wozkiem jakies 3 km musze zasuwac bo mamy tylko jedno autko, no ale coz mam nadzieje ze jakos dam rade, na razie nie wiem czy tylko lipiec czy juz na caly czas bede miala ta prace; Zaki w przedszkolu ogolnie super, tylko w czwartek byl kryzys i plakal i nie chcial zostac ale jakos udalo sie go przekonac, dzis na przyklad jak dojechalismy do przedszkola to sam sie z wozka wypial i dawaj do zabawek, tak ze mam nadzieje ze juz zawsze tak bedzie, najgorzej jest wracac okolo poludnia jak jest 40 stopni no ale mam nadzieje ze tluszcz wytopie :tak::tak::tak:

dotka mecze oczywiscie ogladam, no i wychodzi na to ze Europa gora, choc we Wloszech juz sie nie interesuja mistrzostwami :-D:-D:-D

pozdrawiam wszystkich niewymienionych
 
Dzień dobry
Ciężki dzień pracy za mną. Wiktor śpi. Prace domowe czekają...nie uciekną ;-)

Sylwia udanego pakowania!
Kal aga a czymże sobie na miano zdrajcy zasłużyłam! Lekki żarciknie zaszkodzi ;-)
Miłego przyuczania....jak ja szłam na L4 w ciąży, miałam przyuczać kobitkę przyjętą na moje miejsce przez miesiąc, ale postanowiłam pójść sobie wcześniej na L4. Kobitka oburzona tym faktem zażądała wiekszych pieniędzy, bo to trudne warunki pracy :confused: okazała się ciężkim charakterem i długo miejsca nie zagrzała ;-)
Dota a Ty się nic ie zmieniłaś...mogłabyś raz napisac , że idziesz do ciemnej piwnicy pracować, żeby się integrować z nami baldymi zapracowanymi! ;-)

Heh ja w sierpniu zamawiam słońce nad morzem... Darłowo czeka!

Miłej reszty dnia Waszystkim!
 
Magda w Darłowie jest slicznie!!! jejku to moje dawne okolice....pobrzeze koszalinskie;-)
Przepiekne miejsce wybraliscie na wakacje!:tak::tak:

Ewedja;-)

Pryzy, czuję się zaproszona;-) tylko bez bekonu prosze;-)

upał co? kurcze taka sroga zima za nami, to mamy teraz upalne lato:cool2:
 
Hej:-)

Samochód załadowany więc możemy teraz sobie odpocząć przed podróżą. Jutro rano wyruszamy tak więc żegnam się z Wami tym razem na dłuuuuuugo bo wracam dopiero na koniec sierpnia:tak:

Kasiamaj pożyczyłabym Ci szybkiego i bezbolesnego porodu ale i tak taki będziesz miała;-) Więc życzę Ci zdrowej dzidzi i "latwej w obsłudze";-)

Pryzy ja broń Boże nie mam nic do Marianny, poprostu tak mi się przyśniło;-)

Dotka będziemy w kontakcie;-):-) No i zwerbuj inne babki jeszcze jak się da:-)

No to paaaaaaaaa
 
Sylwia-miłej udanej i przyjemnej,bezpiecznej podróży Wam życzę,nie dziękuję za trzymane kciuki...;-) oby było tak jak piszesz.

oj ..ale mnie dziś mały wykonczył...
ja nie wiem skąd on tyle energii bierze.....:confused:
i po kim.....
skakał na trampolinie pływał w basenie u sąsiadów.....
i nic....nie umęczony....

odebrałam wyniki i mam podwyższone dość znacznie Alat i Aspat.
zobaczymy co gin powie???

boję sie co jurto mi zaśpiewa na wizycie...może już w środę zechce mnie ciąć???? ło matko.:-)

ja lecę -do jutra laseczki.
 
a my dzisiaj basenowo - tym razem się wykąpałam i wybiczowałam :-)

sylwia mnie osobiście imię marianka bardzo się podoba :tak: mania, mańka, marysia, marianna... ładnie... ale następna w kolejce nie jestem :-D
magda my też jedziemy w sierpniu ale planujemy darłówko ale co z tego wyniknie - nie wiadomo...
 
Sylwka to udanej podrozy!!!!!!! i do zobaczeniaaaaa w Gdansku!!!!!:-):-):-):-)

Katka w Darłówku bedziecie??? ale fajnieeee....pieknie tam jest!!! (jejku dla mnie pieknie jest wszedzie nad morzem:sorry2: )latarnia morska jest ładna;-) ogromne plaże-szerokiee;-) to moze z Magdą się spikniecie;-)
w jednym miescie bedziecie....
Majoszka juz Ci mowiłam-bedzie ok!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kata a w której części sierpnia będziecie? My mamy termin 3-13. I dokładnie to będziemy w Cisowie pod Darłowem :) Może sie spotkamy!
I może z Dotą i Sylwią tak w połowie drogi się spotkamy np w Lęborku ;) Może komuś jeszcze udałoby się dojechac....taki luźny pomysł!
 
Do góry