reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Kata zrob fotke w tym staniku i wklej tutaj, pokaze mezowi i powiem Ci czy moze byc?;-)

a Ty jak? reflektujesz na spotkanko w sierpniu????????;-)
 
reklama
co to to nie! :-D w staniku oglądać mnie może tylko t.! :-p
na spotkanie oczywiście reflektuję: z wami zawsze i wszędzie! kwestia tego czy uda nam się coś zaklepać :sorry2: bo my nadal w polu...
 
ROZUMIEM!!!;-);-);-)

kurcze tak fajnie by było sie spotkac...;-) w przyszłym tygodniu pogadam tez z Sylwią;-)

ideee....jedziemy na zakupy;-) a potem meczyk!!!:-):-):-)

zajrze wieczorkiem:-):-)


:*
 
no witka ;-)
ja po wizycie.
czyli wychodzi na to że wpadłam się dziś zameldować i nie wiem kiedy wrócę :-)
jutro na 8-ma rano muszę być w szpitalu.na czczo porobią mi badania i inne szmery bajery...i w czwartek przyjedzie mój gin na CC.
jeszcze nie wiem o której godzinie??? ale pewnie jak sie wyśpi i zje śniadanie :-D:-D:-D
no nic...
mam totalny mętlik w głowie...
co jeszcze dopakować i co brak..... -co potrzebne a co nie......
zatem laseczki trzymajcie kciuki.

będę sie jeszcze kręcić po pokoju to może uda mi siez którąś jeszcze zagadać.
tymczasem idę doładować torbę:szok::-p.
 
witam się i ja zmobilizowana przez kochane kolezanki ;-)

u nas jakos sobie życie płynie...
mąz wraca za tydzien, damian z babcia na mazurach a my z pablem pilnujemy ogrodników, ktorzy dzięki boku za pare dni konczą....

paweł ma się dobrze, rozgadany na maksa i tez wali tekstami jak julia pauli:tak:

kiedys w sklepie wdał się w dyskusje z pewnym panem... po czym pan skomentował : ty to jesteś taki pan mądraliński... na co paweł odpowiedział: NIEEEEE !!! JA JESTEM PAN SZYMAŃSKI!!!!:-D:-D:cool2:
tak, że mam z młodym ubaw...
i czasem jak gdzies jestem to az boje sie tego co powie..


co jeszcze...niestety nie dostał sie do przedszkola panstwowego./... na 22 miejsca bylo 70 zgloszen i przyjeli tylko dzieci ze stycznia i lutego i matek samotnie wychowujacych...tak ze od wrzesnia poki co prywatne przedszkole , na szczescie niedaleko i bardzo fajne..tylko cena do bani po ponad 700 wyjdzie za miesiac.
no ale cóz...nie ma wyjscia..

damian skonczyl 3 klase no i teraz przed nim nowy etap w szkole..nowa pani, nowa klasa..nawet pietro nowe;-)
mielismy jako rodzice dzieci zaczynających klase 4 spotkanie z psychologiem bo to ponoc najciezszy okres, bo dzieci czesto sie gubia, nie dają rady, bo presja w szkole jest duza, duzo nowych przedmiotów, kazdy z innym nauczycielem i co najwazniejsze kazdy przedmiot z koncową oceną bo do tej pory byla ocena opisowa ogólna.

podobno w tym wieku dziecko staje sie bardzo wpływowe, rodzice czesto traca autorytet a koledzy stają się najwazniejsi, tak ze duza rola w tym wlasnie rodziców aby dziecko dobrze ukierunkowac i obserwowac...

echhh


co do wakacji to my tez wybieramy sie nad morze w pierwszym tygodniu sierpnia.
jeszcze nic nie mamy zalatwione i w zasadzie nie wiemy gdzie jechac...
myslamy albo o władysławowie bo dla nas to dosc szczególne miejsce..choc z drugiej strony znam tam kazdy kąt...
albo o jarosławcu bo bylismy w tamtym roku na jeden dzien w tym nowym aqua parku i normalnie bajka...
wtedy stwierdzilam ze mogłabym tam spedzac kazdy dzien...bo ja specjalnie w morzu kąpac sie nie lubie...a tam bylo cudnie...

wiec myslimy nad tym i musze sie przyznac ze jedziemy sami bez dzieciakow!!!
o matko, jak mi potrzeba takiego tygodnia....chociaz za dwa tygodnie jade na obóz z karatekami do krynicy morskiej na 10 dni . a z pawłem znow zostaje valdi:))

a moze wy polecicie mi jakies fajne miejsce nad morzem gdzie moglibysmy pojechac?


buziam was wszystkie


kasia własnie doczytałam.... trzymam zatem kciukasy i wracajcie z malutką szybko i zdrowo do domciu!!!
 
Ostatnia edycja:
Kasiamaj no to czekamy na wieści. Trzymaj się kochana. To teraz do czwartku pewnie będzie nam się tu na bb czas dłużył okropnie :/ No i ruch się zrobi żeby sprawdzać czy już jesteście razem :)

Viki witaj kochana. Dawno cię nie było. Zazdroszczę wyjazdu. Mnie się marzy choćby jeden dzień bez dzieci:sorry2::sorry2: Ale dłużej niż trzy dni nie chciałbym ich zostawiać.
 
Dota-widzę ześ sie rozszalała -cyckami bujasz tak K. no nonono....
ja zdjęłam stanik bo mnie uwierał ale koszulkę mam i to taką prawię do kolan. :-D trzymaj trzymaj....
Weroniczko-no pewnie mnie też sie będzie dłużył...noc najgorsza....;-)
Viki-hej hej....fajnie macie z tymi wyjazdami.

dobra uciekam....

jak coś...to piszcie... tak jak Dotka pisała-będziemy w kontakcie telefonicznym.

paaaaaaaaa......
 
kasjamaj trzymamy kciukasy zeby wszystko jak najszybciej poszlo i czekamy na wiesci :))

dotka wiec mistrz swiata z europy bedzie :))

viki witaj, mnie tez sie mazy kilka dni we dwoje, nie wiem jeszcze kiedy nam sie to uda

pozdrowionka dla wszystkich
 
reklama
i ja też bym chciała tak sma na sam z K. pospędzac troche czasu A ostatnio to tylko się mijamy w drzwiach.

Kasia no to trzymaj się! W czwartek trzymamy kciuki!

Viki my też nie dosytliśmy się do PM więc zapisałam WIktora do prywatnego przedszkola. Ale jeszcze potem chodziłam i wychodziłam miejsce w przedszkolu. No i trochę teraz mam zgryz, które przedszkole wybrać. Bo w sumie prywatne nie tak drogie, znam je, bo dziecko mojej siostry tam chodzi. A z drugiej strony PM - tańsz, bliżej no i wychodzone. Osiołkowi w złoby dano....!
Hehe wiem o czym mówisz z gadulstwem dzieciaka...Wiktor wygaduje czasem takie rzeczy, że gały mi wychodza na wierzch

słuchajcie, wczoraj w sklepie mi powiedział "mama lubię cię, ale nie twoje ciało " :szok: skąd on to wziął !?? innego razu przy kasie " mama masz skleroze nie kupiłas czegoś? " szczęka opada
już nie mówiąc że babciom wszysko sprzedaje.

Dota...to był mecz, co nie!
Łeba ok, czuję się już umówiona z Tobą...czekamy na resztę..Kata starajcie się! Viki wy sami....hmmm to głupio Wam będzie przeszkadzac w romansach ;)
 
Do góry