reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzien 2009 - o nas

Moniko, masz sliczne fotki) zwlaszcza te z Krymu. Tez tam bylam - w Ewpatorii i Czufit-Kale i bardzo milo wspominam ten czas. I Lwow nie jest mi obcy. Polecam jeszcze do zwiedzenia Kamieniec Podolski - moje ulubione miasto)

Bardzo bym chciała zwiedzić zachodnią Ukrainę, w tym roku chcieliśmy zwiedzić Bałkany ale w lipcu czy w sierpniu to już pewnie nie będzie na moje siły :no: a i nie wiadomo jak tam z opieką medyczną.

Ehh..przez to przedstawianie od razu rodzinnie i cieplutko tak się w tej naszej grupie zrobiło :tak:
 
reklama
Ile mam lat? 24
Z jakiego miasta? Wrocław
Ktora to ciaza? pierwsza
Czym sie zajmuję? studentka IV roku psychologii
Co lubię? moja pasja to psychologia
Wolę chlopca czy na dziewczynke? Naprawde jest to nie wazne wazne by maleństwo było zdrowe urodziło sie spokojnie i dostało 10punktów
Ciaza byla zaplanowana czy niespodzianka? bardzo bardzo wyczekiwana choć ze zdarzy sei to teraz nie podejrzewalismy:)
 
Mam na imię Magda:biggrin2:

Która ile ma lat? 26..ale w grudniu (!) stuknie 27:biggrin2:
Z jakich miast są? z Warszawy
Która to ich ciąża? druga
Czym się zajmują? 1.05. zaczynam specjalizację z interny
Co lubią? szperanie w necie, spacery, czytanie książek
Czekają na chłopca czy na dziewczynke? na Franciszka, dziewczynka niech dzie następna:laugh2:
Ciąża była zaplanowana czy niespodzianka? domyślcie się :-p
 

Załączniki

  • P1010028.JPG
    P1010028.JPG
    86,6 KB · Wyświetleń: 65
  • IMG_6854.JPG
    IMG_6854.JPG
    64 KB · Wyświetleń: 64
to i ja : Monika
Ile mam lat? 23
Z jakiego miasta? k/ Ostrołęka
Ktora to ciaza? Jest to moja pierwsza ciąża
Czym sie zajmuję? obecnie jestem na 3 roku studiów Markieting i zarzadzanie w lipcu bede sie bronić
Co lubię? jezdzic na rowerze, czytać, kino, spacery i troche sobie rysuje.
Wolę chlopca czy na dziewczynke? Wazne zeby było zdrowe ale w duszy chciałabym córeczke.
Ciaza byla zaplanowana czy niespodzianka? planowana i za pierwszym podejściem:-)

Nie jestem jeszcze meżatko. w grudniu zaręczyłam sie i Ślub ustalilismy na 8 sierpnia, dłatego chcielismy żeby nasza dzidzia urodziła sie w grudniu a najlepiej 12, co prawda udało sie nam co do miesiaca ajesli chodzi o dzień to jużteraz jest mało waane.
 
Ostatnia edycja:
Na imię mam Asia, mam 34 (w lipcu 35) lata, jestem z Bydgoszczy ale obecnie mieszkami 45 km od Bydgoszczy (marzę o powrocie do B.!). Jest to moja trzecia ciąża, dokładnie zaplanowana. Osoby wtajemniczone nie mogą uwierzyć, że tak się udało, bo już w listopadzie wyliczyłam sobie, że 23.03 to będzie TEN dzień! Celowałam w chłopca, ale jest mi wszystko jedno kto się urodzi (mam już 2 córeczki i tonę sukieneczek więc byłoby ekonomiczniej, choć z drugiej strony synuś to nowe doświadczenie...). Jestem nauczycielem angielskiego, ale pracuję w administracji i tylko dorabiam zajęciami na uczelni. Obecnie jestem na urlopie wychowawczym (od ponad 3 lat!). Uwielbiam moje dzieci, lubię podróże i gotowanie, a raczej pieczenie.

Zdjęcie trochę nieaktualne, ale nie mam świeższego! Mam nadzieję, że wrótce zamkniemy ten wątek.

 
Ja narazie subskrybuje ten watek, zeby nie szukac linku po stronach:-p
Uciekam z Alkiem do znajomej na krotki spacerek i z wieczora obiecuje napisac cos wiecej i wkleic jakas fote.
 
Witam
Miło mi do Was dołączyć. Od kilku dni chodzę jak ogłuszona - ale raczej szczęśliwa :tak:
Mam na imię Ewa, mam 33 lata
Z jakiego miasta? niedaleko Poznania
Która to ciąża? trzecia,
Czym się zajmuję? Jestem urzędnikiem - ale to stresująca praca;-)
Wolę chłopca czy na dziewczynkę? Synka już mam - czekam na dziewczynkę - ale najważniejsze by tym razem wszystko było OK
Ciąża była zaplanowana czy niespodzianka? tak długo się staraliśmy bez żadnych efektów, że tym razem to naprawdę dla nas niespodzianka:-)
 
Ostatnia edycja:
Jestem Marta jak latwo sie domyslec i mam 29 lat skonczone w styczniu.
Urodzona w Karkowie, tam tez studiowalam 5 lat, ale mieszkam pod Krakowem w Skawinie (Aparatko moze gdzies blisko Ciebie?) Obecnie 5 rok siedzimy w Wielkiej Brytanii na poludniu Londynu.
Maz moje slubne dozywocie ;-) (jak to mowi jedna z moich Lipcowek co bardzo mi sie podoba) Slawek meczy sie juz ze mna 5 rok. Synek Alexander jest najwspanialszy pod sloncem;-)
Ciaz druga, nie do konca zaplanowana ale chciana. Gdyby byla za poltora roku wtedy byloby perfekcyjnie, ale to tylko w moim mysleniu pewnie. Fajnie byloby miec dziewuszke, jak pisalam, ale na chwile obecna modle sie o zdrowe dzieciatko:tak:.
Z wyksztalcenia i zawodu jestem pielegniarka i pracuje sobie jako pigula w jednym ze szpitali.
Lubie czytac ksiazki, ogladac dobre filmy, spedzac czas z rodzina, podrozowac, rozmawiac z ludzmi. Interesuje mnie psychologia i zielarstwo ale nie bardzo kiedy mam sie oddac tym zainteresowaniom.
Bardzo chcialbym juz wrocic do PL, ale jak wszystko pojdzie w miare zgodnei z planem to jeszcze to potrwa z 2,5 roku.
Wybaczcie mi ale foty mojej rodziny musza poczekac do jutra, bo jestem juz wyekspoloatowana:-p mnie mozecie zobaczyc w profilowej ikonce;-)
 
reklama
Do góry