reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzien 2009 - o nas

reklama
Witajcie.....
To i ja tak niesmiało.....

*Agnieszka....
*Starogard Gd
*lat 30 (listopad)...
*ciąza 3....mam wspaniałą córeczkę urodzoną w 29tyg.z wagą 605g/30cm...to mój największy Skarb.....
*z zawodu jestem chemikiem,obecnie zajmuję się domem....
*płeć dzidzi jest mi zupełnie obojętna...byleby zdrowe było.....

Pozdrawiam Was Wszystkie i zycze spokojnych chyba juz 8 miesięcy....
 
Agnieszko,
też jestem chemikiem i stąd moje pytanie? Czy sugerowano Ci, że wcześniejsze urodzenie córeczki moglo być związane z zawodem? Zastanawiam się nad tym, bo kiedyś koleżanki mi coś wspominały na ten temat.
Pozdrawiam, Ewa
 
To i ja sie przedstawie:biggrin2: Jestem Asia

Ktora ile ma lat? 28:biggrin2:
Z jakiego miasta? Pochodze z Bielska - Bialej, aktualnie od 3 lat mieszkam w Szkocji - Glasgow
Ktora to ich ciaza? dlugo oczekiwana - pierwsza
Czym sie zajmuja? Pracuje w biurze w Hotelu :biggrin2:
Co lubia? uwielbiam wycieczki a Szkocja to piekne miejsce, za to pogoda do dupy:-D
Czekaja na chlopca czy na dziewczynke? bardzo chcialabym dziewczynke, maz chlopczyka, ale najwazniejsze zeby bylo zdrowe
Ciaza byla zaplanowana czy niespodzianka? planowana :tak:Z mezem staralismy sie od wrzesnia 2008:tak:
 
To i ja sie przedstawie:biggrin2: Jestem Joanna

Ktora ile ma lat? 27:biggrin2:
Z jakiego miasta? Pochodze z Wołowa, małe miasteczko w pobliżu Wrocławia
Ktora to ich ciaza? DRUGA-dlugo oczekiwana,mam juz Synka Patryka z 2001 roku :)
Czym sie zajmuja? Wychowuje synka i dbam o domek - taka kurka domowa:biggrin2:
Co lubia? spacery z moja rodzinka , ciagłe dekorowanie i upiekszanie domku :p , internet :-D
Czekaja na chlopca czy na dziewczynke?bardzo chcialabym dziewczynke, ale tylko dlatego ze chłopaczka już mamy , ale najwazniejsze zeby bylo zdrowe
Ciaza byla zaplanowana czy niespodzianka? planowana :tak:Z mezem staralismy sie od wrzesnia 2008

Termin porodu 10-12-2009
 
reklama
Do góry