reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzien 2009 - o nas

Grudnióweczka witaj z nami :) Jeżeli jest to mniej wiecej 8-9 tydzien jestesmy w podobnym terminie :) ,Moj termin porodu to 10-12-2009. Pozdrawiam serdecznie !!!!
 
reklama
Witam was wszystkie,mam na imie Monika i mam 26lat.To moja druga ciaza ,mam synka ktory ma trzy latka.Pochodze z Katowic a w tej chwili mieszkam w UK
 
To i ja sie przedstawie: Georgia
Ktora ile ma lat? w październiku kończę 30 lat
Z jakiego miasta? Poznań
Ktora to ich ciaza? pierwsza

Czym sie zajmuja? praca - marketing i turystyka
Co lubia? podroże, sport
Czekaja na chlopca czy na dziewczynke? czuję, że to będzie chłopak, ale na dziewczynkę też się ucieszę, najwazniejsze zeby bylo zdrowe
Ciaza byla zaplanowana czy niespodzianka? planowana- nieplanowana, spontaniczna akcja, wiedzieliśmy co robimy- trafiony zatopiony po pierwszej próbie

Wyznaczony termin: 6.12
 
witam Was przyszłe grudniowe mamuśki.Mam na imie Renata, lat 29, pochodze z kielc a obecnie przebywam w Irlandii.Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok (mam obawy bo pierwsza ciaza skonczyla sie poronieniem) i razem z Wami dołacze do grona szczesliwych grudniowych mamusiek.Termin porodu mam na 22 grudnia.Na forum jestem pierwszy raz wiec nie wiem za bardzo jak sie tutaj poruszac, wiec zdjec dzisiaj nie bedzie:no:Pozdrawiam Was gorąco
 
Bazylek witamy i zapraszamy. Nasz glowne forum to Grudzien 2009, na tym watku wlasciwie tylko siei przedstawiamy. Zapraszamy na glowny watek;-)
 
Dziewczyny, ale ja jestem stara... no niech sie wpisze ktos w podobnym wieku...
Wasza babcia :-p

No dobra :)
Mam na imię Beata. Jestem z Poznania. Mam 35 lat i jest to moja druga ciąża, ale będzie to pierwsze dziecko :) Ciąża jak najmniej planowana - w grudniu chorowałam na odrę i dostawałam dość silne antybiotyki, w lutym też mi się poważnie zachorowało, co nie obyło się bez antybiotyków, jednak nie doczytałam nigdzie, ani nie dosłyszałam (całkowicie nieświadoma), że podczas leczenia antybiotykami pigułki antykoncepcyjne w najmniejszym stopniu nie wpływają na ochronę przed ciążą. Tak więc ogromna niespodzianka dla mnie i dla mojego partnera. Żeby tego było mało - na początku kwietnia postanowiliśmy z partnerem zakończyć związek, który naszym zdaniem wypalił się z tego, co nas łączyło najbardziej, więc informacja po dwóch tygodniach od zerwania, że jestem w ciąży była niezłym szokiem. Dotychczas byłam gospodynią domową i nie pracowałam przez 5 lat. Nigdy w życiu nie przeżywałam tak ambiwalentnych emocji - załamanie, że koniec związku, brak pracy i perspektyw na nią, a jednocześnie bezmiar szczęścia, że w moim brzuszku rozkwita przepiękny Pączek.
Pozdrawiam wszystkie "Grudniówki" i specjalne serdeczności dla "Babci" Gogany ;)
 
Beata, i ciesze sie i martwie z Toba. Na pewno wszystko sie ulozy ale ten stres wcale nie jest Ci teraz potrzebny. Tez przezywam w zwiazku z tym, ze nasza firma jakby sie wali ale to nic w porownaniu z Twoimi problemami.
A moze Wasz zwiazek zapali sie na nowo? Moze tego wlasnie Wam brakowalo?
Napisz, jak sobie radzisz i jak sie czujesz?
 
Witajcie:)
Imię: Basia
Wiek: 27 w październiku
Miejsce: kuj-pom.
Termin porodu: 29.12.09
Ciąża: 3 planowana, wyczekana (mam jednego syna lat 3 Hubert).
Co chcę: dziecko płeć obojętna
Co robię: pracuje w przedszkolu integracyjnym
Co lubię: Podróże rodzinę film pracę
 
reklama
Do góry