reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzien 2009 - o nas

reklama
To może ja się odważę:biggrin2:
Mam na imię Dominika:biggrin2:

Ktora ile ma lat? 26..ale w maju stuknie 27:biggrin2:
Z jakich miast sa? Babimost, koło Zielonej Góry
Ktora to ich ciaza? pierwsza
Czym sie zajmuja? domkiem i malarstwem (maluję, rysuję, "kaligrafuję"..:biggrin2:
Co lubia? uwielbiam góry, Przyrodę, spacery,wędrówki
Czekaja na chlopca czy na dziewczynke? dziewuszka..ale co będzie to będzie..oby zdrowe:biggrin2:
Ciaza byla zaplanowana czy niespodzianka? planowana..wyczekana kilka miesięcy, wystarana..w miesiącu, kiedy już byłam załamana i odpuścilismy sobie..zafasolkowałam:biggrin2:Więc i wieeeeelka niespodzianka!

i moje zdjęcie i..twórczość, a niech tam:biggrin2::biggrin2::
ZPAP - OKRĘG ZIELONOGÓRSKI - ARTYŚCI - Dominika Radzińska
ZPAP - OKRĘG ZIELONOGÓRSKI - WYSTAWY
(moje obrazy 4 rząd od góry: Czerwiec, Czerwiec II i Anuś)

A to ja:
http://nasza-klasa.pl/profile/320817
 
Ostatnia edycja:
Wiec sie przedstawiam.

Mam na imie Monika. Lat 33. Pochodze ze Szczecina ale od kilku lat na emigracji w Dublinie . Jestem rozwodka i z pierwszego malzenstwa mam wspanialego syna Ernesta (13lat). Wiele lat po rozwodzie nie mialam powaznego zwiazku i nie sadzilam , ze znow sie zakocham :). A tu niespodzianka. Pewien Irlandczyk (zawsze mowilam ,ze nie chce zadnych obcojezynych..) okazal sie wspanialym facetem. Michael tez ma syna z poprzedniego malzenstwa - Sean ma lat 8.

Na poczatku mowilismy ,ze nie chcemy zadnych zobowiazan bo oboje bylismy po przejsciach i mielismy poranione serducha. Nie dalo sie :). Zawsze po cichu marzylam o kilejnym dziecku. Nie sadzilam jednak ze znajde kogos przy kim marzenie bedzie mozna zrealizowac. Jak widzicie warto marzyc.

Michael ma 43 lata a ja 33. Nasi chlopcy sa juz duzi i tak naprawde to nie do konca sa "nasi" :) wiec podjelismy decyzje o naszej dzidzi. Czlowieczku , ktory bedzie dla nas lacznikiem - dla nas naszym wspolnym dzieckiem a dla naszych chlopcow wspolna siostra lub bratem. Wtedy bedziemy rodzina :)

I tak w pierszym miesiacu po podjeciu decyzji BUM!!! jest fasolka. Oby tylko rosla zdrowo :). Zaraz wkleje jakies zdjecia to nas zobaczycie.
 
Ostatnia edycja:
to i ja :
Asia
Ktora ile ma lat? 31
Z jakich miast sa? Warszawa
Ktora to ich ciaza? pierwsza
Czym sie zajmuja? aktualnie w domu wogóle pracownik biurowy
Co lubia? wyjazdy w nowe miejsca
Czekaja na chlopca czy na dziewczynke? jeszcze w sumie nie myślałam oby było zdrowiutkie
Ciaza byla zaplanowana czy niespodzianka? długo wyczekiwane
 
to i ja : Monika
Ile mam lat? 28
Z jakiego miasta? Gdańsk
Ktora to ciaza? Pierwsza
Czym sie zajmuję? specjalista d/s marketingu ale w firmie mamy płynny podział obowiązków ;-)
Co lubię? Lubię tańczyć tango, smakować wino ,oglądać filmy Felliniego, odbywać małe i duże podróże i "rzeźbić " w Photoshopie.
Wolę chlopca czy na dziewczynke? Marzy mi się po cichutku córeczka, ale co będzie to sprawi taką samą radochę - najważniejsze aby zdrowiutkie.
Ciaza byla zaplanowana czy niespodzianka? - zaplanowana, plan zrealizowaliśmy w drugim cyklu starań pilnie robiąc testy owu ;-)
 
Ania jestem z Poznania ale rodem z Pomorza, 37 lat mam. Moj synek Wiktor ma juz 9 latek prawie i teraz z utesknieniem czeka na rodzenstwo. To on nas namowil!Zmusil!Zakrecil! No i bez zadnych prblemow choc z lekka nuta niepewnosci udalo sie za pierwszym razem. Niepewnosc bo juz niemloda jestem choc zdrowa i maz tez niczego sobie, ale dziedzicznie moze byc obciazony, dziadkowie bardzo chorowici (
Pracuje w spedycji wiec teraz nie mam za duzo pracy, kryzys sciska.
Nie mam czasu na nic, z pracy do domku, obiadek, lekcje, film i spac. Ostatnio zajmujemy sie ogrodkiem - specjalnie kupilismy, zeby sie czyms zajac i pooddychac powietrzem w miare swiezym. Kiedys malowalam, ale wzrok co raz gorszy, nie daje juz rady. Kocham przyrode)))
Tak po cichu mysle o dziewczynce, ale to niewazne, oby zdrowe bylo, oby wszystko na miejscu mialo (wam tez sni sie czlowieczek- Picasso?)
 
to i ja : Marta
Ile mam lat? 29
Z jakiego miasta? Olecko
Ktora to ciaza? trzecia (pierwsze dziecko Kubus urodził sie za wcześnie w 28 tyg(*)
Czym sie zajmuję? Urbanista
Co lubię? jezdzic na rowerze, czytać, bawić się z Antosiem, no i swija pracę-obecnie place zabaw projektuje;)
Wolę chlopca czy na dziewczynke? Nie będę ukrywać, że fajnie byłby tym razem córcię urodzić
Ciaza byla zaplanowana czy niespodzianka? planowana i podejście jednokrotne;)

a zdjęcia można poglądac na blogu antosia;-)
 
Witam dziewczynki, mam na imię Agnieszka i mieszkam w małej miejscowosci pod krakowem:). mam 27 lat od dwoóch dni:) Pracuje w firmie farmaceutycznej, zaqjmuje sie reklamą. A pozatym jestem fotografem od kilku lat czemu prawie całkowicie sie poświecam, może kiedys bede mogła zrezygnować z normalnej pracy i tylko tym się zająć. Męzatką jestem od sierpnia a od lipca sie staraliśmy, pomogły testy owulacyjne
;) co do płci to najlepiej chłopczyk i dziewczynka od razu byle zdrowe:)
 

Załączniki

  • 45724dd351.jpg
    45724dd351.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 224
  • d7f33722dd.jpg
    d7f33722dd.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 225
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry