reklama

Grudzień 2009

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2009' rozpoczęty przez gloria3pl, 23 Marzec 2009.

1. gloria3pl

gloria3pl Słoneczna Mama Majowa

Grudnioweczki

2. Czarodziejka

Czarodziejka Fanka BB :)

Witam pierwszą Grudnioweczke :)
    Spokojnych 9 miesiecy :)

3. reklama
  4. renia200

renia200 mama Victorki :)

i juz grudzien 2009!!!!
    Wszystkiego najlepszego, spokojnych 9 miesiecy i szybkiego rozwiazania zyczy mama grudniowa 2008;-):tak::-).

5. mia_

mia_ Fanka BB :)

Serdecznie witam wszystkie Grudniowe Mamusie 2009. Pewnie większość z was jeszcze nie wie, że zostanie mamusiami, ale na dniach się dowiecie:-D:-D:-D Życzę spokojnych miesięcy z dzidzią pod serduszkiem.:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
    Grudniowa Mama 2008

6. ollcia82

ollcia82 mama łobuza Bartka :)

Gratulacje dla wszystkich grudniowych mamusiek :-D Życzę Wam i Waszym fasolkom dużo zdrówka :tak: Dbajcie o siebie :-)

Grudniowa mamusia 2008

7. Agacia82

Agacia82 Mami :)

Ojej ale mnie "sentymentalizm naszedł " :-D. Gródniuweczki życzę Wam wytrwałości i duuuzo zdrówka :tak:.

8. kokusia31

kokusia31 mamusia dwóch łobuzic

O rety już GRUDZIEŃ 2009:szok: A jeszcze tak niedawno GRUDZIEŃ 2008 raczkował.
    Witam serdecznie wszystkie grudniowe mamusie i życzę spokojnych dziewięciu miesięcy wypełnionych tylko radosnym oczekiwaniem na dzidziusia.
    W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszam na nasz wątek. Mamusie z grudnia2008 chętnie służą poradą i wsparciem.

9. Natalkaa

Natalkaa Oskarkowa Mamusia =))

A ja Wam juz zazdroszcze tych najwspzanialszych 9-ciu miesiecy :)) Zycze Wam by byly spokojne i radosne a porody lekkie latwe i przyjemne :tak: No a pozniej sie zacznie...:rofl2::rofl2:

10. reklama
  11. zozakoza

zozakoza Fanka BB :)

witam wszystkie mamusie grudniowe 2009, moje najszczersze gratulacje, życzę szczęśliwych i spokojnych 9 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania

grudniowa mamusia2008

12. Madzienka

Madzienka Mama Julci i Lenki

To i ja dopiszę się:-D:-D:-D

przede wszystkim gratulacje dla wszystkich grudniowych 2009 mamusiek:-D:-D:-D

Życzę bezproblemowych dziewięciu miesiecy - najwspanialszych w moim życiu:tak::tak::tak::tak:
    Grudniowa mamusia 2008

Poleć forum