reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Grudzień 2009

reklama
Serdecznie witam wszystkie Grudniowe Mamusie 2009. Pewnie większość z was jeszcze nie wie, że zostanie mamusiami, ale na dniach się dowiecie:-D:-D:-D Życzę spokojnych miesięcy z dzidzią pod serduszkiem.:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Grudniowa Mama 2008
 
Gratulacje dla wszystkich grudniowych mamusiek :-D Życzę Wam i Waszym fasolkom dużo zdrówka :tak: Dbajcie o siebie :-)

Grudniowa mamusia 2008
 
Ojej ale mnie "sentymentalizm naszedł " :-D. Gródniuweczki życzę Wam wytrwałości i duuuzo zdrówka :tak:.
 
O rety już GRUDZIEŃ 2009:szok: A jeszcze tak niedawno GRUDZIEŃ 2008 raczkował.
Witam serdecznie wszystkie grudniowe mamusie i życzę spokojnych dziewięciu miesięcy wypełnionych tylko radosnym oczekiwaniem na dzidziusia.
W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszam na nasz wątek. Mamusie z grudnia2008 chętnie służą poradą i wsparciem.
 
A ja Wam juz zazdroszcze tych najwspzanialszych 9-ciu miesiecy :)) Zycze Wam by byly spokojne i radosne a porody lekkie latwe i przyjemne :tak: No a pozniej sie zacznie...:rofl2::rofl2:
 
witam wszystkie mamusie grudniowe 2009, moje najszczersze gratulacje, życzę szczęśliwych i spokojnych 9 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania

grudniowa mamusia2008
 
reklama
To i ja dopiszę się:-D:-D:-D

przede wszystkim gratulacje dla wszystkich grudniowych 2009 mamusiek:-D:-D:-D

Życzę bezproblemowych dziewięciu miesiecy - najwspanialszych w moim życiu:tak::tak::tak::tak:
Grudniowa mamusia 2008
 
Do góry