• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2009

reklama
paulus a gdzie to sie podziewalas??
Georgina ja pije caly czas niegazowana wode( w duzych ilosciach) i wczoraj marzylam zeby mnie maz ponosil poklepal po pleckach, jak mala dzidzie, bo mi sie nie chcialo odbic:-) wiec uznalam ze troszku gazowanego musi byc:no::no:
 
paulus a gdzie to sie podziewalas??
Georgina ja pije caly czas niegazowana wode( w duzych ilosciach) i wczoraj marzylam zeby mnie maz ponosil poklepal po pleckach, jak mala dzidzie, bo mi sie nie chcialo odbic:-) wiec uznalam ze troszku gazowanego musi byc:no::no:
Nie miałam dostępu do neta niestety ale już jest ok:tak: ja nie mogę sobie odmówić gazowanego:zawstydzona/y:
 
Ja rzadko teraz gazowane piję, nie piłam już z 1.5 tygodnia (no dla mnie rzadko:D) i mimo, że uwielbiam soki niegazowane to muszę dziś wypić coś gazowanego. Nie dużo, ale po prostu poczuć to orzeźwienie.

Pauluś
a miałam pisać co z Tobą:D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry