G
Georgina
Gość
Jutro zadzwonię do ginki. I tak przecież miałam jej podać wynik hemoglobiny bo ma zadecydować ile żelaza mam brać
A Biofer jest bez recepty, że wystarczy, że ja do ginki zadrynkam? Myślałam, że na receptę..
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
ObyPAULUS no to fejnie:-)oby przeszlo jak najszybciej;-)
martwiłam się troszkę o dzidzię ale mój maluszek tak szaleje w brzuszku, że pociesza mamusięDziś widziałam laktator w sklepie, w którym kupowałam rożek i kocyk, był za 42zł. I był ręczny. Zawsze mówiłam, że nie kupię ręcznego, ale w sumie czemu nie? Wy je kupujecie przed porodem jeszcze czy dopiero jak bobaski będą na świecie?
Laski mam do Was pytanie. Skończyły mi się wit Falvit Mama. W reklamówkach z gazetkami od ginki mam 2 opakowania Materny. Czy ja mogę je stosować bez wiedzy ginki czy muszę się jej zapytać czy mogę zmienić wit i czy na tą Maternę bo szkoda byłoby wywalić 2 opakowania.
zmieniłam na prenatal (super, tylko kurcze drogi:-() i teraz biorę falvit mama. więc bez obaw.Jestem w koncu !!! NIe mam sily najpierw poszlam do lumpka kupilam z 10 ciuszkow slicznych wiec bylam cala happy. NO i pozniej poszlam po te wyniki w sumie to z 6 km zrobilam i mnie ciagle jakby kolka na calym brzuchu lapala musialam sobie stawac a pozniej przechodzilo taki nniby skurcz niby kolka sama nie wiem. NO ale jakos sie doczlapalam ale te moje wyniki to jakies kosmiczne sa nie wiem co ja mam o tym myslec((
NO wiec z moczu jestem zadowolona bo zniknal slad bialka i fosforanow brak jedynie kwas askorbinowy podwyzszony ale to jest witamina c a ja akurat bylam chora i pilam ciagle wode z cytryna to na pewno od tego
MOrfologia tez ok w sumie hemoglobina 12.7 wiec git jedynie lekko podwyzszone krwinki biale ale to podobno norma w ciazy i lekko obnizone limfocyty co tez wyczytalam ze w ciazy jest ok. AA i lekko podwyzszone NEU ale tez niewiele niby w 3 trymestrze moze byc podwyzszone wiec tez sie nie wczuwam poczekam do poniedzialku.
NO ale to co ja mam z glukoza to jest kosmos troche sie zestresowalam bo:
GLUKOZA NA CZCZO - 76
GLUKOZA 1 GODZ PO 75 G. - 59,6!!!!!!!!!
GLUKOZA 2 GODZ PO 75 G. - 63,1
No nie wiem czy te spacery moje to az tak by zanizyly te wyniki troche sie martwiePod badaniem mam dopisane dlugopisem wskazana kontrola;/
powtórz badanie i siedź na dupie!