• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2009

reklama
macie jakis pomysl co zrobic zeby mnie tak ta kosc nie bolala ?? bo poki siedze/leze to jest w miare ale jak wstane to kroku zrobic nie moge !! moja siostra pinda sie ze mnie smieje ze nareszcie wiem ze jestem w ciazy !!! bo ona to jak zachodzila w ciaze to wrak czlowieka a mi sie jakos do tej pory udawalo :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry