reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

kasiekkrk czyli ogólnie poza tą anemią to wiadomości raczej dobre:) Jeszcze tylko 6 tyg, a ja za 6 tygodni będę w 40 tyg albo już będę miała Maleństwo przy sobie:)
Jak mnie żebra bolą i z przodu i z tyłu. Chyba Maleństwo wyżej podeszło.
A ja mleko (tzn. kawę inkę na mleku) piję tak średnio co drugi dzień:)
 
reklama
kasiekkrk czyli ogólnie poza tą anemią to wiadomości raczej dobre:) jeszcze tylko 6 tyg, a ja za 6 tygodni będę w 40 tyg albo już będę miała maleństwo przy sobie:)
jak mnie żebra bolą i z przodu i z tyłu. Chyba maleństwo wyżej podeszło.
A ja mleko (tzn. Kawę inkę na mleku) piję tak średnio co drugi dzień:)


ja za 6 tyg, w 38 :):):) jeju ale ten czas leci niedlugo bedziemy juz lezały ze swoimi skarbkami :-d:-)
 
Wow, jestem pod wrażeniem, że juz tyle kaski dla Jutki uzbieranej:tak: Bardzo fajnie, jest nas dużo, od każdej nawet niewielka wpłata zssumowana daje ładną kwotę:tak:

A ja mam tez napady nabiałowe:tak: czasmai mnie odrzuca na widok mleka a czasami jest tak, że ciagle bym tylko nabiał wcinała:-)
 
Nom tak bo kazda moze zaczac rodzic 2 tyg , przed terminem a nawet powinna ZYCZE TEGO KAZDEJ Z NAS bo dzidzi jest o czasie i wszystko gitara :-):-):-) wiec apel DO KOCHANYCH DZIECIACZKOW 2 tyg przed terminem wyskakiwac to jest wasz czas !!!!!! HEHE mi sie marzy zeby igorek na swięta był z nami :D:D:D:D:-)
 
Tak się zastanawiam, ile maleństwo może przybrać na wadze przez 6 tygodni. Skoro teraz moje waży 2100, to może w terminie dojdzie do 3500 albo i więcej. Mam nadzieję, że jakoś je z siebie wyduszę:)
 
wika tylko ja to dosyć małych gabarytów jestem (niecałe 160 cm i przed ciążą 48 kg). Ale wiem, że liczy się przede wszystkim proporcja główki do miednicy. Mam nadzieję, że jak dziecko będzie z tych większych, to nie będą mnie na siłę trzymać, żebym urodziła naturalnie.
 
reklama
dziewczyny powiedzcie mi jak stosowac sorbifer??
tu pisze ze z magnezem nie wolno a ja biore mg caly czas..;/
i to sie bierze po jedzeniu czy przed??
bo nie zapytalam..;/
 
Do góry