reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Nom tak bo kazda moze zaczac rodzic 2 tyg , przed terminem a nawet powinna ZYCZE TEGO KAZDEJ Z NAS bo dzidzi jest o czasie i wszystko gitara :-):-):-) wiec apel DO KOCHANYCH DZIECIACZKOW 2 tyg przed terminem wyskakiwac to jest wasz czas !!!!!! HEHE mi sie marzy zeby igorek na swięta był z nami :D:D:D:D:-)

nie tak calkiem bo ja swieta chetnie spedze w domu a nie w szpitalu !!!! no i lepiej zeby mala dotrwala stycznia !!
 
a wiecie co zaobserwowalam ?? chyba moja niunia ma zapotrzebowanie na wapn i takie bardziej nabialowe rzeczy bo jak dotad bylam strikte mięsożerna tak teraz ciagnie mnie tylko do mleka i przetworow mlecznych !! ciekawe czy o dlatego ze tworza sie kosci ??
mea ja tez cos takiego zaobserwowalam ,normalnie mleko pilam gdzie nigdy tego nie robilam ,kilka jogurtow dziennie tych pitnych ,kefir ,maslanka ,bialy ser ,.no wsio z nabialu mnie tak ciagnelo ,teraz jakos mi przechodzi ti znaczy dalej jem codzinnie bo lubie ale nie w takich ilosciach jak wczesniej :-D
 
mea nawet nie wesz jak sie ciesze, no juz z gorki na szczescie ale i tak juz nie moge sie doczekac:-) i tego luzu od gina bo juz zaczne nowa karte ciazy:-) szczerze to sumujac cale zycie nie bylam tyle razy u ginekologa co w ciazy..od poczatku co 3 tygodniu potem od 17 tc co 2 a teraz co tydzien juz...
a kazda wizyta to kasa..;/

Kopciuszku dzieki wlasnie wiedzialam ze jest cos z tym jedzeniem ale nie pamietalam jak:-)
 
A jesli chodzi o mleko to tez nie jestem fanem. Staram sie zmuszac czasem z lepszym a czasem (zazwyczaj!) z gorszym skutkiem. Po jogurtach i twarozku prawie zawsze mam zgage - albo lepiej to ujac - zgage wieksza niz zwykle

hehe a ja jak mam zgage /wlasciwie jak sie zaczyna/ to popijam mleko z kartonika tak na zimno i czasem pomaga :)
 
kopciuszku dobry ten twój mąż:)
kulaszusza to wymiary dosyć podobne mają nasze dzieci. Może Twoje Maleństwo będzie długie (to do tych długich nóżek), bo u mnie to nie ma po kim odziedziczyć wysokiego wzrostu.
Ja to byłam dobrym dzieckiem do urodzenia 3300 gram i 54 cm:)
 
reklama
kopciuszku dobry ten twój mąż:)
kulaszusza to wymiary dosyć podobne mają nasze dzieci. Może Twoje Maleństwo będzie długie (to do tych długich nóżek), bo u mnie to nie ma po kim odziedziczyć wysokiego wzrostu.
Ja to byłam dobrym dzieckiem do urodzenia 3300 gram i 54 cm:)
ja bylam malutka wazylam 3200gram i mialam 56 cm..
a maz wazyl 3600 a mial 62 cm..chudy i dlugi i nasz synek zapowiada sie byc podobizna taty:-)
 
Do góry