reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Nom tak bo kazda moze zaczac rodzic 2 tyg , przed terminem a nawet powinna ZYCZE TEGO KAZDEJ Z NAS bo dzidzi jest o czasie i wszystko gitara :-):-):-) wiec apel DO KOCHANYCH DZIECIACZKOW 2 tyg przed terminem wyskakiwac to jest wasz czas !!!!!! HEHE mi sie marzy zeby igorek na swięta był z nami :D:D:D:D:-)
Też bym chciała 2 tyg przed czasem;-) Ale chcieć to se mogę:-)
 
Lilijka cieszę się, że wszystko dobrze, zastanawiam się tylko czemu lekarze tak się mylą i fundują nam tyle stresu. Nie ty piewsza miałaś takie przeboje przecież.
Kulaszusza u mnie cellulit okropny, właśnie na udach i pupie. Nie mogę na siebie patrzeć. Wcześniej też miałam, ale nie aż taki. Obyście miały rację i częściowo zmaleje po porodzie.
Ja w obwodzie brzuszka jakiś czas temu miałam 106cm, teraz pewnie więcej. Rozstępy znalazłam na bokach, ale nie wiem czy to nowe, są mało widocznie. W pierwszej ciąży miałam gdzieś wygląd pociążowy, teraz trochę bardziej się tym martwię, bardzo bym chciała wrócić do formy, nawet lepszej niż przed ciążą.
Maggie nie bardzo rozumiem wiadomość od Ciebie o energetyce. Mnie poinformowano, że jak złożę w tym roku wniosek (muszę mieć pozwolenie na budowę), to w przyszłym roku zrobią projekt, a dopiero w następnym postawią stację transformatorową fizycznie. Jeśli chcę wcześniej być może pozwolą pociągnąć tymczasowo z jakiegoś słupa, ale na własny koszt (a to duuuuuży koszt).
 
kopciuszku dobry ten twój mąż:)
kulaszusza to wymiary dosyć podobne mają nasze dzieci. Może Twoje Maleństwo będzie długie (to do tych długich nóżek), bo u mnie to nie ma po kim odziedziczyć wysokiego wzrostu.
Ja to byłam dobrym dzieckiem do urodzenia 3300 gram i 54 cm:)
A ja też byłam super do rodzenia bo rodząc się miałam 2500g (z groszami) i niecałe 50cm wzrostu:-) Niestety do dziś niska jestem:sorry:
 
Ja mam chyba podobną budowę do NeSsi :tak:
Przed ciążą ważyłam 48kg przy 170cm wzrostu, teraz mam 59kg :szok: Bunio malutki 86cm i nisko osadzony :confused2:
Póki co też nie mam jeszcze rozstępów... a stosowałam dużo specyfików: na początku Pharmaceris (był ok i zamierzam do niego wrócić :tak:), później Mustella (strasznie męczył mnie jej zapach i za gęsta konsystencja jak dla mnie - mam niestety jeszcze pół opakowania, ale już jej nie używam :no:), teraz jestem na etapie Fissana (jak dla mnie jest za tłusty i też ma średni zapach, no ale zmęczę go do końca ;-) )
 
zdrzemnelam sie na chwile a wy kilka stron nastukalyscie !!

cherie bidulo az mi cie zal ... lez sobie i wytlumacz tej twojej malusiej ze to jeszcze nienajlepszy pomysl zeby opuszczac brzuszek !! i przekaz jej pozdrowienia od cioci mei - niech tam siedzi bo jak wyjdzie to bedzie tego zalowac /tu mamy tak zimno i mokro a tam taki fajny swiatek!!/

co do rozstepow to ja na szczescie mam spokoj ale ciagle stosuje perfecte i mi sie ona podoba /nie jest za tlusta/

co wy tam jeszcze pisalyscie ?? kurcze nie pamietam ...
 
reklama
Do góry