reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam Grudniowe mamusie 2009! Zyczę Wam aby te 9 m-cy upłynęło w spokoju, zdrowiu i radości! Wypoczywajcie, leńcie sie bo potem już nie będzie tak różowo ;)
Jakbyscie miały jakies pytania to zparaszamy do mamuś grudniowych 2008, myslę że spróbujemy pomóc!
 
reklama
Wow już Grudzień 2009 :-)


Przyszłe mamusie życze Wam spokojnych oraz radosnych 9 miesięcy ciąży , które bedą najważniejsze w Waszym Życiu .

Służe radą i pomocą.Mamusia Listopadowo - Grudniowa 2008:-)
 
Co prawda - jeszcze Was tu za dużo nie ma... widzę że narazie tutaj grudniówki z 2008 grasują :-D Ale również życzę spokojnych i zdrowych 9 miesięcy...

Grudniówka 2008
 
witam mamusie :-) jestem nowa na tym forum i właśnie się dowiedziałam, że UDAŁO SIĘ!!!:-D:-D:-D przewidywany termin porodu mam na 2 grudnia. mamy już dwuletnią córeczkę i tym razem próbowaliśmy trafić synka:-D:-D:-D ale co będzie, to się okarze. pozdrawiam wszystkie grudniowe mamy!
 
Witam serdecznie
właśnie okazało się iż jestem w końcu w ciąży i termin będzie pewnie na GRUDZIEŃ 2009 i nie znam jeszcze konkretnej daty ale mam nadziej, że wkrótce będę wiedzieć niezły prezent szykuje się na Mikołajki bądź pod Choinkę hihihih.

Jest to moja pierwsza ciąża i już trochę jestem przerażona co z czym i wogóle mam nadzieje, że będzie można liczyć na rady doświadczonych już mam :-) i wsparcie pozostałych Grudniowych mama ;-)
Pozdrawiam
 
I ja się przyłączam do gratulacji dla przyszłych grudniowych mamusiek życzę wam dużo, dużo zdrówka i żeby wasze fasolki się pięknie rozwijały.:tak::tak::tak:

Grudzień 2008
 
I ja życzę Wam przyszłe mamusie dużo radości i spokoju z najcudowniejszego okresu w życiu kobiety i przyszłej mamy. Aby Wasze dzieciaczki rosły zdrowo i szybko :tak:

Cieszcie się każdym dniem z brzuszkiem, jak by miał się już nigdy nie powtórzyć ;-), nawet się nie obejrzycie (tak jak my- mamusie 2008) a Wasze pociechy będą w Waszych ramionach ...

Powodzenia - grudniowa mamusia 2008
 
Ale ten czas leci, dopiero pamiętam jak u nas okazało się że będzie kruszynka a tu już grudniowe mamusie, nono.
Pozdrawiam Was i życze duuuuuużo zdrówka i wytrwania!

Mamusia wrześniowa 2009​
 
Ja również wpadłam się przywitać i widzę, że mamusie z grudnia 2008 już tu są i służą pomocą :-)

Życzę Wam kochane, aby te 9 miesięcy były najwspanialszym okresem w Waszym życiu. Zobaczycie, jak ten czas szybko zleci, więc cieszcie się każdą chwilą.

witam mamusie :-) jestem nowa na tym forum i właśnie się dowiedziałam, że UDAŁO SIĘ!!!:-D:-D:-D przewidywany termin porodu mam na 2 grudnia. mamy już dwuletnią córeczkę i tym razem próbowaliśmy trafić synka:-D:-D:-D ale co będzie, to się okarze. pozdrawiam wszystkie grudniowe mamy!

balonka za Ciebie szczególnie mocno trzymam kciuki, ponieważ mój synek też urodził się 2 grudnia :-) Dokładnie rok temu zrobiłam pierwszy test ciążowy i zobaczylam dwie kreseczki, a dzisiaj obserwuję jak mój Oluś poznaje świat i uczy się nowych rzeczy...

Powodzenia grudnióweczki 2009 :-)

Grudniowa mama 2008 :-)
 
reklama
no tak :) jak sama wyliczylam na podstawie usg - 2,5mm (tj 2-3 tydz) i poziomu hCG (848) to wychodzi 8 grudnia:)
mam nadzieje ze nam wszytskim te prawie 9 mies uplynie spokojnie i bez zawirowan :)
pozdrawiam:*
 
Do góry