reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witajcie dziewczyny!
Czas sie przywitac :tak: Widze, ze jak narazie to wiecej tutaj mam z zeszlego grudnia niz tych przyszlych grudniowych. Sentymen Was ogrania co?
Ja jestem mama lipcowa 2005 mam juz 3,5 letniego synka Alexandra. W srode testowalismy i okazalo sie, ze bedziemy mieli druga dzidzie. Z moich obliczen wynika, ze termin mam na 1 grudnia, ale do lekarza wybieram sie dopiero w czwartek. Na usg pewnie poczekam jeszcze dobrych pare tyg.

witam mamusie :-) jestem nowa na tym forum i właśnie się dowiedziałam, że UDAŁO SIĘ!!!:-D:-D:-D przewidywany termin porodu mam na 2 grudnia. mamy już dwuletnią córeczkę i tym razem próbowaliśmy trafić synka:-D:-D:-D ale co będzie, to się okarze. pozdrawiam wszystkie grudniowe mamy!

Witam serdecznie
właśnie okazało się iż jestem w końcu w ciąży i termin będzie pewnie na GRUDZIEŃ 2009 i nie znam jeszcze konkretnej daty ale mam nadziej, że wkrótce będę wiedzieć niezły prezent szykuje się na Mikołajki bądź pod Choinkę hihihih.

Jest to moja pierwsza ciąża i już trochę jestem przerażona co z czym i wogóle mam nadzieje, że będzie można liczyć na rady doświadczonych już mam :-) i wsparcie pozostałych Grudniowych mama ;-)
Pozdrawiam

no tak :) jak sama wyliczylam na podstawie usg - 2,5mm (tj 2-3 tydz) i poziomu hCG (848) to wychodzi 8 grudnia:)
mam nadzieje ze nam wszytskim te prawie 9 mies uplynie spokojnie i bez zawirowan :)
pozdrawiam:*

Wszystkiego dobrego dziewczyne na te nasze 9 miesiecy zycze wam i sobie;-)
To ile nas jest 5? i czemu nie jestesmy jeszcze w przyszlych mamach Grudzien 2009?
 
reklama
Witajcie dziewczyny!
Czas sie przywitac :tak: Widze, ze jak narazie to wiecej tutaj mam z zeszlego grudnia niz tych przyszlych grudniowych. Sentymen Was ogrania co?
Ja jestem mama lipcowa 2005 mam juz 3,5 letniego synka Alexandra. W srode testowalismy i okazalo sie, ze bedziemy mieli druga dzidzie. Z moich obliczen wynika, ze termin mam na 1 grudnia, ale do lekarza wybieram sie dopiero w czwartek. Na usg pewnie poczekam jeszcze dobrych pare tyg.







Wszystkiego dobrego dziewczyne na te nasze 9 miesiecy zycze wam i sobie;-)
To ile nas jest 5? i czemu nie jestesmy jeszcze w przyszlych mamach Grudzien 2009?

Martuska trzymam za Ciebie kciuki zeby wszystko bylo dobrze - mam sentyment do 1 grudnia ( termin porodu) ale urodzilam w mikolajki:-D:-D, powodzenia zycze;-):tak:.
 
Wszystkiego dobrego dziewczyne na te nasze 9 miesiecy zycze wam i sobie;-)
To ile nas jest 5? i czemu nie jestesmy jeszcze w przyszlych mamach Grudzien 2009?

przede wszystkim gratulacje.
Dział zostanie dla Was założny gdy bedzie już więcej grudniówek 2009.

Na razie proszę piszcie w tym wątku, bedzie on przeniesiony do nowopowstawłego działu za jakiś czas.
 
Renia dziekuje :blink: Sliczna masz dzidzie. :tak:
Termin na 1 powiadasz. No ja sie dowiem dopiero po usg pewnie. Mieszkamy w UK i tutaj na usg poczekam jeszcze troche, nie to co prywatnie w PL. Alka mialam mialam urodzic 21 lipca i z ostatniej miesiaczki i z usg, ale urodzilam 3 dni wczesniej 18 lipca.

Jestem mocno zzyta z mamami lipcowymi, trzymamy sie na watku zamknietym lipcowym, ale moze i jakies nowe przyjaznie tutaj sie utworza.

Napewno bede tu wpadac i sprawdzac ile nas jest.

Bestyja dziekuje za info:-)

Milej niedzieli!
 
Witam!
I ja chcialam dolaczyc do grono grudniowych mamus 2009:-)
Wczoraj zobaczylam ledwo widoczna druga kreske, ale jest!
Mamy juz synka, ma nie cale dwa latka, teraz staralismy sie o dziewczynke, ale co jest w srodku to dowiemy sie za pare miesiecy, ale mocno wierze ze jest to moja mala krolewna:tak:

Pozdrawiam goraco.
 
Dodam ze termin wypada na 7. Ale realnie moze byc dwa tyg. w lewao badz w prawo;-)

Renia dziekuje :blink: Sliczna masz dzidzie. :tak:
Termin na 1 powiadasz. No ja sie dowiem dopiero po usg pewnie. Mieszkamy w UK i tutaj na usg poczekam jeszcze troche, nie to co prywatnie w PL. Alka mialam mialam urodzic 21 lipca i z ostatniej miesiaczki i z usg, ale urodzilam 3 dni wczesniej 18 lipca.

Jestem mocno zzyta z mamami lipcowymi, trzymamy sie na watku zamknietym lipcowym, ale moze i jakies nowe przyjaznie tutaj sie utworza.

Napewno bede tu wpadac i sprawdzac ile nas jest.

Bestyja dziekuje za info:-)

Milej niedzieli!

Martuska, ja rowniez mieszkam w UK i wiem jak to jest z tym USG tutaj:dry: ale zawsze mozesz isc prywatnie i tu do polskiego gina (tyle ze troche to kosztuje).
Moj synek tez jest z lipca, mialam termin na 22 a urodzilam 13:tak:
 
Dodam ze termin wypada na 7. Ale realnie moze byc dwa tyg. w lewao badz w prawo;-)



Martuska, ja rowniez mieszkam w UK i wiem jak to jest z tym USG tutaj:dry: ale zawsze mozesz isc prywatnie i tu do polskiego gina (tyle ze troche to kosztuje).
Moj synek tez jest z lipca, mialam termin na 22 a urodzilam 13:tak:

Niusia to mamy troche wspolnego;-) Obie w UK, obie lipcowe mamy, obie mamy synkow i obie chcialbysmy coreczki :-D
Ja poczekam na usg jednak. Tutaj nie bylam jeszcze nigdy u polskiego lekarza, chyba za duzo zachodu jak dla mnie. Pracuje wiec tez czasowo jestem ograniczona. Do lekarza GP ide w czwartek, ale w srode mam usg piersi wiec moze poprosze, zeby mnie podgladneli, jak tylko sie bedzie dalo. Chcialbym wykluczyc ewentualna mozliwosc ciazy pozamacicznej. Nie wiem jakies takie mnie schizy ogarniaja momentami:dry: Poki co nic na to nie wskazuje, ale wiadomo jak czasem potrafimy byc przewrazliwione.
 
Mam pytanko do mama Grudniowych czy macie już może jakieś objawy typowe dla ciąży???
Ja bym spała cały czas i jestem tym przerażona bo nie wiem czy coś jest nie tak to moja pierwsza ciąża wiec brak jakiegokolwiek doświadczenia:zawstydzona/y: możecie coś poradzić

Pozdrawia
Asia
 
Asiu, ja tak naprawde to nie mam zadnych objawow poza tym ze jestem potwornie zmeczona, mimo ze rano rozpiera mnie energia to ok 14 zaczynaja mi sie oczy zamykac i czuje sie jakbym tony kamieni nosila... a no i siusiu robie czesciej, nie tylko dlatego ze duzo pije ale np w nocy wstaje ok2 razy. i jakby metabolizm mi sie przyspieszyl - jem wiecej a dzis rano na wadze bylo prawie 0,5 kg mniej niz w pt..
czasem tez czuje pociaganie w dole brzucha, ale to macica ciagnie wiezadla wiec to normalne..
mam nadzieje ze na tylu objawach sie zakonczy :)

pozdrawiam serdecznie :)
 
reklama
Widzę że grudniowki 2008 sie tutaj rozpanoszyly:-D:-D
Ja też zyczę Wam aby te 9 m-cy upłynęło w spokoju, zdrowiu i radości! Te miesiace zleca tak szybko ze zanim sie obejrzycie a bedziecie tulic w ramionach Wasze skarbki:tak::tak:

Grudniowa mama 2008;-)

Mam pytanko do mama Grudniowych czy macie już może jakieś objawy typowe dla ciąży???
Ja bym spała cały czas i jestem tym przerażona bo nie wiem czy coś jest nie tak to moja pierwsza ciąża wiec brak jakiegokolwiek doświadczenia:zawstydzona/y: możecie coś poradzić

Pozdrawia
Asia

Asiu to normalne ze ciagle chce ci sie spac :tak:ja w 1 trymestrze nic bym nie robila tylko spala i spala.........i jeszcze raz spala:-D:-D:-Dzadnych mdlosci tylko brak apetytu i sennosc ale to minie;-)
 
Do góry