reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Nie dziwie sie wcale że chcesz swojego mężczyznę..
mnie tu szlag trafia jak mój idzie na te 16h..i z reguly nie ma go cały czas..dzisiaj tylko przyjechał bo se nie wziął jedzenia do pracy..
a co Ty biedna masz powiedziec.. :(
 
Troche nadrobilam ale mam juz dosc,reszta na jutro;-)
Dziewczyny, właśnie dzwoniliśmy do szpitala,
JEDZIEMY DZISIAJ PO FRANIA :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Ale się cieszę, pozdrawiam Was

Ale super wiesci:-):-):-)

Ja mam z Canpola z pompką butelka do której leje się mleczko no i smoczkiem za 42 i do tego miałam wkładki laktacyjne gratis a i widziałam ręczne za 150 :Oo



Mam identycznego z poprzedniej ciazy:tak::-)jak dla mnie jest ok;-)

Laski jak zamierzacie ubrać dzidzie na wyjście???

Ja zabieram body z dlugim rekawem,cieply pajacyk,skarpetki czapeczke ciepla,kombinezon ze stopkami i rekawiczkami ,kocyk i fotelik.

więc tak..
weszłam sobie do połoznej.. i co ?
MOCZ idealny.. :)
infekcja wyleczona.. wiec z tej strony mogłabym się pobzykać :p
miednice mi mierzyła połozna.. ofc zadnych wskazań do CC ; )
no i poszłam do dżina.. pierwszy raz dostapilam zaszczytu i czekać nie musiałam :-D
stwierdzil ze skoro mocz taki dobry to nie musimy skakać na samolot ale mowie mu co sie dzialo wczoraj no i wskoczylam na samolot.. a on mi..
'no tak .. uhum.. ooo no ładnie'
ja jak ta durna z tymi rozłożonymi nogami siedze i sie pytam czy cos nei tak..
a on mi
'no skonczyla pani 37 tydzien.. ciąża jest donoszona.. czopu pani już też nie ma.. dziecko schodzi coraz niżej.. szyjka miekka.. rozwarcie dalej na 1 cm.. ale.. nie zdziwiłbym sie gdyby jeszcze dziś pani zaczela rodzić'
ja na to :O:O:O
chyba widział moją minę i mówi..
'ale spokojnie pani Aniu nic pani nie grozi.. na nastepną wizyte prosze przyjsc 17 grudnia lub 22... ale moim zdaniem spotkamy sie predzej i to w szpitalu'


a do szpitala tylko trzeba karte ciąży i dyskietkę ; )
no i ja musze miec antybiogram..

:-D

No to podobne wiesci co u mnie:tak:moze nie bedziesz rodzic z Mea tylko ze mna?:-D


A w poprzedniej ciąży dzień przed porodem nawet szyjki nie miałam skróconej, więc jak to w życiu różnie z tymi szyjkami bywa:-)

No i to powinna Mea dokladnie przeczytac:tak:

Dobra ja ide do lozka;-)DOBRANOC!
 
reklama
Kopciuszku wszystko możliwe :)

sie witam z rana... z okropnym bolem podbrzusza..
wsunelam w siebie cały dzban siorbaty, przebrałam sobie pizamke.. bo sie ofc mokra jak szczur obudziłam.. o_O
teraz tylko czekam na B i idziemy dalej spać.. pewnie przydusze komara do 11 :-D

si ju babeczki ! :*
 
Do góry