• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2009

reklama
Nio gdzies wyczytałam, ze kobieta po porodzie wyglada jak w 5-6 m-cu ciązy i faktycznie tak jest.
Ja obserwuje, że z kazdym dniem coraz mniejszy ten mój brzuszek:-)
Najważniejsze, że się wbiłam w moją ukochaną dżinsową sukienkę, która jest raczej z tych dopasowanych:-) Jutro muszę poprzymierzać dżinsy:-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry