• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2009

reklama
Ponoc dobre sa butelki lovi maja kształt dobry smoczka ... moja bratowa ktora ma miesiecznego synka tez raz karmi z piersi raz odciaga i z butli i maly swietnie sobie radzi i tak i tak.......


Ja tez moge polecic buteli z LOVI sa naprawde dobre a Fifi ciagnie butle i ciagnie cyca i nie widzi roznicy :-D

Na początku szło wolno a teraz leci strumieniami w 20min mam 125ml.

i co raz bedzie lepiej ! ja z jednego cycka sciagam ok 120 ml w 5 minut :) a laktator mam zwykły reczny !!!!

Odkąd pije bawarke dzięki niej mam więcej pokarmu. Dobre sa tez herbatki laktacyjne firmy hipp

Ja polecam nadal Karmi i herbatki na pobudznie laktacji ,wogole doze ilosci plynow trzeba przyjmowac !
 
oo to ja nie powinnam miec problemy hehe bo ja pije bardzo duzo litow dzinnie niezaleznie od pory roku .... poprostu caly czas chce mi sie pic i pic .... czasem myslalam nawet ze za duzo ogolnie pije...
 
Ratujcie mnie dziewczyny bo umrę:no::no::no:
Już 3 dzień jak moja biedna Haneczka sra i rzyga dalej niż widzi ( sory za opis )! A w nocy wzięło i mnie! Boże jak Tomek też się zaraził to przyjdzie nam znów wrócić do szpitala! Na razie nic mu nie jest ale widzę że to ujawnia się po paru dniach!
Dobrze że w nocy dzieciaczki dobrze śpią to mama może okupować łazienkę!
 
Ratujcie mnie dziewczyny bo umrę:no::no::no:
Już 3 dzień jak moja biedna Haneczka sra i rzyga dalej niż widzi ( sory za opis )! A w nocy wzięło i mnie! Boże jak Tomek też się zaraził to przyjdzie nam znów wrócić do szpitala! Na razie nic mu nie jest ale widzę że to ujawnia się po paru dniach!
Dobrze że w nocy dzieciaczki dobrze śpią to mama może okupować łazienkę!

Biedna Hania, a byłaś z nią u lekarza??
 
reklama
aga nie martw się na zapas to pewnie jelitówka wirusy krążą, ja jestem przeziębiona mam katar i kaszel gardło mnie boli a małemu nic nie jest bo mleko moje pije a tam są z tego co słyszałam przeciwciała odpornościowe czy coś takiego, nawet jak kobieta ma gorączkę to nie każą przerywać karmienia.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry