reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ratunku :((( strasznie mnie wysypalo czerwonymi krostkami na brzuchu, dwa dni sie mecze a wczoraj wieczorem wysypało mnie na dole pleców,a teraz zauwazylam kilka kropek na dloniach...w aptece dali mi jakas dermobaze, nic to nie pomaga..sudocrem tez nic..doktorek nie odbiera..rozdrapany mam brzuch strasznie,nie moge przestac drapac...jem to co zawsze, proszku nie zmienilam,nie mam pojecia skad sie to wzielo..miala tak ktoras z was ?? Pomocy :( dzisiaj mam termin wg usg heh,ale nic sie nie dzieje,jak w swieta nic to 28 grudnia mam wywołanie :)

ja nie miałam ale słyszałam ze jak tak swedzi strasznie to moze byc problem z wątrobą, ja miałam straszne swedzenia i zmieniłam diete na lekkostrawna i mi przeszło. obyło sie bez leków.
 
Ratunku :((( strasznie mnie wysypalo czerwonymi krostkami na brzuchu, dwa dni sie mecze a wczoraj wieczorem wysypało mnie na dole pleców,a teraz zauwazylam kilka kropek na dloniach...w aptece dali mi jakas dermobaze, nic to nie pomaga..sudocrem tez nic..doktorek nie odbiera..rozdrapany mam brzuch strasznie,nie moge przestac drapac...jem to co zawsze, proszku nie zmienilam,nie mam pojecia skad sie to wzielo..miala tak ktoras z was ?? Pomocy :( dzisiaj mam termin wg usg heh,ale nic sie nie dzieje,jak w swieta nic to 28 grudnia mam wywołanie :)

ja tez slyszalam ze to moze byc cholestaza - dodzwon sie do gina bo to grozne ...

z tym 28 moze byc niezle - wszyscy na wywolanie pojda !! u nas na porodowce pewnie bedzie pekac w szwach !!!
 
no widze ze dzis dzien w ktorym sporo sie dzieje!!! dobrze ze nie zostalam na tym wywolaniu :) bo penie bylabym nastepna :) a tak to elizka, kopciuszek i nasza biedna daffi !!!
 
reklama
Do góry