reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
czesc dziewczyny< jak po swietach...porodzily juz :-)ja nie ale dzis to jakos mi dziwnie od rana i od rana mi sluz wychodzi jakis wiec mysle ze to czop...ale mam pytanie to was bo mnie to troche martwi ze on juz tak on rana wylazi...z tym ze rani bezbarwny tak po troszke pozniej taka spora kulka i nic...i teraz juz takie gluty brazowe:no:ochyda:sorry:prosze o rade bo sie martwie...pozdrawiam
 
MADZIAAA czop moze odchodzic w kawalkach i jest to normalne wiec sie nic nie martw;-)

DAFFI czytam twoja historie z porodowki i jestem przerazona:szok:jejciu co to za szpital:wściekła/y:
Co do oczek to ja mam podobnie:tak:wygladam jak wampirek:wściekła/y:mi polozna kazala lykac na to Rutinoscorbin.
 
Mea witamy spowrotem-zdazylas ty tam wogole dojechac??
Masz szczescie, ze Anooli tu nie bylo bo bys opie...l dostala!!!!
Przespij sie chociaz troszku-moze przejdzie:-):-):-)
A co do jutra to zobaczymy-ale chyba sie wybiore niech mi sprawdza podwozie i powiedza czy te skurcze to dzialaja cos z szyjka czy nie.....
 
Dziewczynki i na tym watku rowniez baaardzo dziekuje za gratulacje!!!

A za wszystkie ktore maja porod przed soba trzymam kciuki zeby bylo szybko i zeby bol byl do zniesienia i dzieciatka zdrowe!!!

 
Mea witamy spowrotem-zdazylas ty tam wogole dojechac??
Masz szczescie, ze Anooli tu nie bylo bo bys opie...l dostala!!!!
Przespij sie chociaz troszku-moze przejdzie:-):-):-)
A co do jutra to zobaczymy-ale chyba sie wybiore niech mi sprawdza podwozie i powiedza czy te skurcze to dzialaja cos z szyjka czy nie.....

dojechalam ... zbadala mnie i powiedzala ze mam wybor ... albo jade do domu albo ide spac na ginekologie :) wybralam to pierwsze :)

u mnie skurcze podzialaly i to tak dosc konkretnie !! a teraz to mam zarypiste bole krzyzowe ale nie mam takich konkretnych skurczow i to mnie drazni ... bo boli jak fiks a nic sie do przodu nie posuwa ...

nicto ide sie polozyc ... moze uda mi sie zdrzemnac !!
 
reklama
Do góry