reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

jaja Franca jedna..
ogłaszam wszem i wobec żem ZŁA WŚCIEKŁA i w ogóle ..
MEA Ty oszukistko jedna!!!!
niech Cie tam dzisiaj Plewka dojedzie na obchodzie!!! :-D
taka była se pewna, wręcz waliła focha jak ja miałam skurcze a tu co...obżarła się w śięta no i dooopa..
ALITKA błagam obiecaj że chociaż Ty poczekasz ze mną do Stycznia..
toz ja się sama bardziej boję :-D
 
reklama
W koncu nas dzisiaj wypuscili ze szpitala:tak:
W domku najlepiej, Piotruś troche przybrał na wadze więc nie powinno byc źle, kontrolnie wybiorę się do pediatry w czwartek zeby sprawdzic jego przyrost wagi.

mój Klocuszek 3930, spadł na 3680 a w dniu wypisu 3760. w poniedziałek idziemy do pediatry to zobaczymy ile waży :tak:

Pocieszające jest to, ze to chyba norma, że przy takiej żółtaczce to norma, ze dzieci tak na wadze traca bo ja na poczatku myślałam ze zwariuję jak go na wagę położyli, ze 200 gram mu zeszło zamiast przybyć... No ale najważniejsze , ze juz dobrze:-)
 
NO teraz moge sie przywitac :)

Na poczatek pochwale sie ze mam juz foto Agatki i zaraz zabka zasili liste naszych grudniowych laseczek :) Bedziecie mogly ja podziwiac na liscie :)

Tak pozatym swieta swieta i po swietach i dobrze ! Bo juz mialam tego dosc !:eek:
 
reklama
Anoola widzę, że już wyraziłaś swoje oburzenie;-);-);-)
Co za cwaniara!!! a widziałaś jak wczoraj pisala, żebyśmy sie sprężyły i dziś urodziły-ja se fajnie śpię a tu sms o Żabce-Franca nawet do rana na mnie nie poczekała:-:)-:)-:)-(
We wtorek mam iść do szpitala-ale ja im tam nóg nie rozkracze nie wcześniej niż 1 stycznia:no::no::no::no::no::no:
Jak już tyle wytrzymałam to teraz nie popuszczę:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
 
Do góry