reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

DZiewczyny mam takie pytanie: czy wy każdy lek itp. np. okład z rumianku itd. itp. konsultujecie z pediatrą????? CZy takie leki bez recepty jak np. Vibrucol, czopki glicerynowe albo Espumisan też czy może je podajecie na własną rękę? Ja się zastanawiam- na razie nie miałam takiej potrzeby, ale sama nie wiem, czy z każdym takim czymś biegać do lekarza? Bo tak ogólnie to my jeszcze ani razu nie byłyśmy na takiej typowej wizycie.
Tzn raz była w poradni noworodka na spr. napięcia mięsniowego i tam ją przy okazji zbadał i osłuchał i raz na bioderkach.
 
reklama
cześć dziewczynki, co u was? Ja padam i nawet nie mam kiedy wejść i was nadgonić. :-( Troje dzieci to masakra :-D:-D:-D
 
Nowamagda miło cię znowu czytać:-);-)
Synuś sliczny:-)

no i czuję się rewelacyjnie! godzinny spacer czyni cuda :-)
nawet się nie zdenerwowałam sajgonem po powrocie do domu, Rozalka płakała histerycznie bo miała mokry rękaw :tak:, Anielka okupała się po pachy i płakała bo głodna, w dodatku rozdzwoniły się telefony i przyszedł listonosz:-).
teraz czas na obiadek.

aaa zapomniałam się przyznać zgrzeszyłam zjadłam 3 kostki czekolady!


Ja też w końcu wyszłam z małym jak brat wrócił ze szkoły i on lepił z Hanią bałwana....ale chyba już było za późno bo słoneczko zaszło i ja wymarzłam strasznie:no:

I też zgrzeszyłam białą czekoladą i kilkoma cząstkami mandarynki:sorry2:

cześć dziewczynki, co u was? Ja padam i nawet nie mam kiedy wejść i was nadgonić. :-( Troje dzieci to masakra :-D:-D:-D

A właśnie o tobie myślałam:tak::-)
Jaką ty masz kurtkę że ty w chuście Kaja tam pakujesz:szok:
I jak go nosisz? Na leżąco?
 
Ja mam taką chustę jak Bebelulu lulu i mam wrażenie, że Franka w niej gniotę, on stęka i wydaje mi się, że mu w niej niewygodnie, zresztą mi też niezbyt komfortowo. Ja bym chciała taką, którą go ciasno do siebie przywiążę, tak by potrzymywać główkę, by nie mógł się ruszać. Chyba zdecyduję się na to Nati, albo tą tańszą co ma Aga, tylko nie wiem czy ona taka wytrzymała, a ja chcę nosić do roczku.

Ja zgrzeszyłam z kiwi i Franko miał dziś suche plecki, jakby pod wysypkę
 
Ostatnia edycja:
my wrocilysmy wlasnie z prawie 2 godzinnego spacerku... weszlam do domku i mala spala jakis czas! poszlam wstawic wode na mleko i nagle wrzask! jeszcze tak nigdy nie zaplakala... zanosila sie z kazdym wrzaskiem myslalam ze juz nie zacznie oddychac przerzucilam ja w rekach na brzuch i pukalam po pleckach i po chwili wrocila do siebie byla bardziej czerwona niz burak! alez sie wystraszylam,.... wlaczylam kompa jak zaczela jesc mleko i juz zjadla 90 ml i znow mi placze!!!
 
DZiewczyny mam takie pytanie: czy wy każdy lek itp. np. okład z rumianku itd. itp. konsultujecie z pediatrą????? CZy takie leki bez recepty jak np. Vibrucol, czopki glicerynowe albo Espumisan też czy może je podajecie na własną rękę? Ja się zastanawiam- na razie nie miałam takiej potrzeby, ale sama nie wiem, czy z każdym takim czymś biegać do lekarza? Bo tak ogólnie to my jeszcze ani razu nie byłyśmy na takiej typowej wizycie.
Tzn raz była w poradni noworodka na spr. napięcia mięsniowego i tam ją przy okazji zbadał i osłuchał i raz na bioderkach.

Nie musisz sie konsultowac:no:czopki mozesz smialo podawac:tak:kropelki na kolke tez morzesz sama kupic tylko stosuj sie do uletek;-)

Ja tez mam pytanko do dziewczyn na diecie:tak:tzn z podejrzana skaza bialkowa.Czy wy jecie np takie rzeczy jak schaby,mielone i np ciasta?Bo przeciez tam tez sa jajka,sama nie wiem:baffled:no i dzis sobie uswiadomilam ze maslo to tez nabial:-Djak ja mam jesc suche kanapki:-(
 
my wrocilysmy wlasnie z prawie 2 godzinnego spacerku... weszlam do domku i mala spala jakis czas! poszlam wstawic wode na mleko i nagle wrzask! jeszcze tak nigdy nie zaplakala... zanosila sie z kazdym wrzaskiem myslalam ze juz nie zacznie oddychac przerzucilam ja w rekach na brzuch i pukalam po pleckach i po chwili wrocila do siebie byla bardziej czerwona niz burak! alez sie wystraszylam,.... wlaczylam kompa jak zaczela jesc mleko i juz zjadla 90 ml i znow mi placze!!!

To mi wyglada na atak kolki:tak:
 
Ja tez mam pytanko do dziewczyn na diecie:tak:tzn z podejrzana skaza bialkowa.Czy wy jecie np takie rzeczy jak schaby,mielone i np ciasta?Bo przeciez tam tez sa jajka,sama nie wiem:baffled:no i dzis sobie uswiadomilam ze maslo to tez nabial:-Djak ja mam jesc suche kanapki:-(

ja nie jem mleka, jogurtów, białego sera i wołowiny. ser żółty zjem, jajka jem przepiórcze a myślę, że takie jajko przetworzone jak w cieście czy panierce już nie powinno uczulić. co do masła to też jem.
 
Daniel dalej pluje mi mleko z butelki, z piersi je ładnie - czyżby odzwyczaił się od butli? to trochę dziwne jak dla mnie, że wybrał cycka - cięższą pracę :-D tyle tylko, że niewystarczająco mleka w piersiach...
 
reklama
Do góry