reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Cherie jak widzisz moj spioch tez duzo spi nie martw sie nieraz dziecko odsypia jak wczesniej pobuszowalo za duzo;)

no tak ale to się nigdy nie zdarzało... bo on śpi praktycznie od 24 godzin, nie przesadzam - może w sumie 5-6 godzin nie spał od wczorajszego wieczora... i tak się zastanawiam czy to nie po Eurespalu?
owszem, wczoraj w dzień spał mi jakieś 2-3 godziny i wieczorem już płakał bo był taki padnięty...
wszystko fajnie, niech śpi, tylko niech mu się nie pomyli noc z dniem :sorry2:
 
cześc dziewczyny chyba ze dwa tyg mnie tu nie bylo:-(
niestety przechodzilam gechenne nie przewidzialam ze sab simplex 30 mililitrow starcza na tydzien wiec kolki zaczely sie na nowo masakra wczoraj trwaly 5 godzin bylam tak wyczerpana ze szok zastanawiam sie kiedy to sie skonczy bo nie daje juz sobie rady z tym wszystkim i sama ze soba :no:
maly ostatni przez 4 dni budzil sie tylkko raz w nocy i to po 5 godzinach snu:tak:bylam bardzo szczesliwa ze moge od porodu troche odpoczac ale moje szczescie nie trwalo zbyt dlugo bo od dwoch dni znowu wstaje co 3 godz i nie zabardzo chce mu sie spac a ja sie przewracam.z braku sil.

nie mam nawet kiedy poczytac co u Was mam nadzieje ze wasze problemy sie skonczyly i jestescie zadowolone bo ja trace wiare we wszystko nie wiem moze jestem zla matka moze on mnie nie lubi nie wiem ale jak ma kolki to go nosze przytulam spiewam robie wszystko a on nic a K wraca z pracy bierze go i po 10 min jest spokoj nie rozumiem dlaczego....???:-:)-:)-:)-(

pozdrawiam goraco wszystkie grudniowe mamusie
 
u mnie oprocz kolek pojawily sie zaparcia lekarz kazal mi pic rumianek ze trzy razy dziennie i melise zeby maly byl spokojniejszy podczas krzykow .ja mam bardzo tluste mleko i kupa mojego malego byla jak smalec tlusta :-(
 
no tak ale to się nigdy nie zdarzało... bo on śpi praktycznie od 24 godzin, nie przesadzam - może w sumie 5-6 godzin nie spał od wczorajszego wieczora... i tak się zastanawiam czy to nie po Eurespalu?
owszem, wczoraj w dzień spał mi jakieś 2-3 godziny i wieczorem już płakał bo był taki padnięty...
wszystko fajnie, niech śpi, tylko niech mu się nie pomyli noc z dniem :sorry2:
NO tak jak moj maly nieraz przespi cala noc i prawie caly dzien to tez sie boje zeby mu sie nie przestawilo ale na szczescie zawsze spi w nocy nawet po przespanym dniu moze akurat pospac chcial oby mu sie nie przestawilo trzymam kciuki;)
 
dziewczyny pomocy!!!! moja Amelka nie może zrobić kupki prężysie placze dusi i nic, co robić???????? POMOCY!
MOj tez tak ma ciezko mu zrobic kupke dusi prezy sie i poplakuje jak puszcza baczki ale procz masazyku brzusia 3 razy dziennie nic nie robie bo kupa jest codziennie albo co 2 dni a jak Twoja mala nie robila 4 dni to albo jak laseczki pisza termometr albo pol czopka glicerynowego tak mi mowila lekarka poki co nie stosowalam .
 
mój Daniel od dwóch dni robi po dwie kupki dziennie i raczej nie sprawia mu to trudności - chyba Nutramigen zaczął pomagać :tak:
 
reklama
A Julcia wlasnie po kapieli wcina a raczej konczy... dzis po spacerku zjadla mi 170ml a teraz je 120ml i chyba bedzie malo... mamuska 1 reka karmi a druga was podczytuje bo tatus pojechal po jedzonko dla mamy hihihi moje postanowienia szlaq trafil ale co tam jak zaczne nosic pas to koniec z obzeraniem:-)

dziewczyny zaraz wam nagram jak moja misia raczkuje he he i jak sie uda to nagram wam jak probuje sama siadac!!!!
 
Do góry