reklama

Grudzień 2009

reklama
Hej ja dzis jak zwykle niedziele spedzilam u rodzicow:-)odetchnelam troche,pojadlam dobrego obiadku,wypilam kawcie i jestem zdrowsza:tak::-)

Oj tu to by mi pasowalo:-):tak:bliziutko bym miala:-)

MEA mam pytanko,jak ty podawalam Lakcid?Ja daje raz dziennie i jak narazie nie widze super poprawy:no:co prawda sluz juz sie nie trafia ale jest troche jakby zielonkawa:-(robi jedna na dzien.

EMIRA ja tez o tym myslalam:tak:moj maly nie chce zadnych smoczkow wiec myslalam ze nie bedzie chcial butelki ale ktoregos dnia odciagnelam mleczka i dalam butle,wypil:tak:

Lakcid czyli to w tych szklanych malych buteleczkach rozrabiane z wodą???
ja to podowalam 2 razy dziennie i poprawa byla od razu:-)
 
2 dni wysypka była czerwona, później po oilatum zaczęła blednąć i w sumie po 5 dniach zniknęła... tylko zostały takie 'nierówności' ;-)

No widzisz,u mnie ta wysypka trwa juz 3 tygodnie:tak:i jakos coraz bardziem mysle ze to tradzik niemowlecy:tak:nawet pasuje mi teoria ze jest wtedy wysypka bardziej widoczna jak cialko jest rozgrzane,jak zimne prawie nic nie ma.

Dziewczyny przedstawiam wam ślicznego Karolka synka Purchawki:-)

Sliczny:tak:szkoda ze Purchawka nie chce z nami pisac:-(

Lakcid czyli to w tych szklanych malych buteleczkach rozrabiane z wodą???
ja to podowalam 2 razy dziennie i poprawa byla od razu:-)

Tak to to:tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry