reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
A o co się pogniewała o to gadanie o sadzaniu Julci?

Niewiem ,tyle co nadrobilam to tak wywnioskowalam ze o to chodzi ze robi przerwe od forum :-(
No i czuje sie winna bo w sumie ja dalam foto jak Fifi siedzi oparty o poduchy i od tego sie zaczelo :zawstydzona/y:
Mam nadzieje ze sie nie pogniewala

A my mamy od poczatku problemy z brzuszkiem ale wlasnie jak sie wprowadzi chociaz jabuszko to to pomaga na brzuszek bardzo.... my jak skonczyh mis 3 miesiace czyli zaczniemy 4 miesiac wprowadzamy jabuszko i marchew dopiero jak skonczy 4 miesiac reszte smakolykow co sa po 4 miesiacu...

bo pediatra powidziala ze pomoze mu to sie zalatwiac itd... i chyba zaczniemy najpierw od soku z surowego jablka...

No tak tylko ze jak dzidzia miala kolki to znaczy ze uklad pokarmowy nie dokonca jest rozwiniety jeszcze ,wiec nie mam pojecia czy jabluszko nie wzmorzy boli kolkowych ,trudnosc w robieniu kupy - chodzi tutaj o zatwardzenia - ale owszem jabluszko pomaga !
Nasz pediatra zapytala na starcie czy nie ma problemow z brzuszkiem jak nie to nie ma przeciwskazan do szybszego wprowadzenia pokarmow !:tak:
Teoretycznie kolki mijaja po 3-4 miesiacu i mysle ze dlatego jest juz mozliwosc wprowadzania nowych pokarmow - ale czy o to chodzi to nie mam pojecia - ja se tak to tlumacze ahahhah

Mam nadzieję że się nie pogniewała:-( Juz pisałam że za nadgorliwe z nas forumowe ciotki!!:-(


Emwu super, że wyjeżdzacie, bardzo fajnie, ja tez bym wyjechała, odpoczynek jest potrzebny, tylko że ja jak narazi emleczarnia jestem;-)
A wyrzutów nie ma co miec, bo jedziecie na weekend a nie 2 tygodnie;-) I odpoczynek od dzieci tez dobrze zrobi;-)

mam takie samo zdanie !
odpoczynek potrzebny i romantiko czas z tatusiem tez !
 
To ja mge zapisac sie do klubu matek szcesciarek razem z Asia.
Max po kapieli 20 zasypia ok 20.30. Zasypia sam w lozeczku - teraz nawet nie musze wracac do pokoju jak mu smoczek wypadnie. Spi w 5 min. W sumie to on juz zasypia jak go wloze do lozeczka jeszcze zanim zakryje kocykiem :).
Budzi sie o 3 lub 4 a potem o 6 lub 7.
to i ja tez zapisuje sie do klubu:tak: u nas kapiel 20.30 po kapieli cyc i do lozeczka przy kolysankach spokojnie nasza Gabrsia zasypia i tak samo budzi sie 3-4 i 6-7:tak: ...ale i tak tęsknie za cała przespaną nocą...:tak:
 
to i ja tez zapisuje sie do klubu:tak: u nas kapiel 20.30 po kapieli cyc i do lozeczka przy kolysankach spokojnie nasza Gabrsia zasypia i tak samo budzi sie 3-4 i 6-7:tak: ...ale i tak tęsknie za cała przespaną nocą...:tak:

Najlepsze jest to ,ze jak Max zasypia o 20.30 to my powinnismy byc w lozku o 22 i sie przytualac albo miec czas dla siebie. A my co?
Zasiadamy w papiery albo przed kompy .
Sprzatamy w domu albo cos naprawiamy
Gotujemy albo ogladamy filmy
Chodzimy spac o 24 i na przytuleniu do siebie sie konczy. Tylko konkurs trwa kto wczesniej odplynie. Zasypiamy tak szybko ,ze nie wiem kto wygral.
:-)
 
reklama
Do góry