reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Z jednej strony można zazdrościć ale z drugiej strony jak patrze na mojego męża to mi go żal, ma swoja firmę, zatrudnia 30 osób, wieczne problemy, ktos nie zapłaci, pracwnikom musisz dać wypłate, juz nie raz do naszych prywatnych rezerw sięgaliśmy, ludzie nie są słowni, ciagłe przekręty w pracy...ech.... nerwicy można dostać.
On mi zazdrości mojej urzędniczej posadki;-)No ale jeden z rodziców musi miec taka prace jak ja, moze kokosów z niej nie mam, ale zawsze mam urlop i jestem dostępna dla dzieci.
dokladnie
 
reklama
Zapomialam napisac ze 22 lutego dostalam drugi okres :tak: Jest dobrze !Tylko ze jakos taki obfity mam ze masakra po tej ciazy :eek:
nigdy tak nie mialam !


Dziecko moje sie budzi :happy:
 
mysle,ze warto sie przelamac, bo bardzooooo duzo mozna zaoszczedzic :tak: dla porownania w smuku -laktator, butelki,smoczki,podgrzewacze kosztowaly ponad 2 razy tyle co ja zaplacilam na allegro:szok::szok::szok: normalnie szok,ze sklepy takie marze narzucaja:szok::szok::szok: tym samym zaoszczedzilam ladnych pare stow...aaaaa na wozkach np roznica miedzy sklepem a allegro potrafila byc nawet 800-900zl.:szok::szok::szok:
Postaram się przekonać:-D
 
Postaram się przekonać:-D

dziewczyny podaly na 'przydatnych ...' sprawdzonych sprzedawcow na allegro ..maja artkoly dla dzieci do codziennego stosowania...ja robie tez zakupu u jednego z nich raz w miesiacu...paczka przychodzi na drugi dzien kurierem a wszysko duzooooooo tansze niz w slepie np. pampersy o 10zl. chusteczki o polowe...nie jestem jakas skneruska ani nie musze liczyc sie z kazda wydana zlotowka ,ale normalnie szlag mnie trafia jak widze takie roznice w cenach :wściekła/y: i przynajmniej jak juz mam swoje wychodne raz w tygodniu to moge sie zajac swoimi sklepami i przyjemnosciami a nie za pampersami itp latac :tak:;-):-)
 
dziewczyny podaly na 'przydatnych ...' sprawdzonych sprzedawcow na allegro ..maja artkoly dla dzieci do codziennego stosowania...ja robie tez zakupu u jednego z nich raz w miesiacu...paczka przychodzi na drugi dzien kurierem a wszysko duzooooooo tansze niz w slepie np. pampersy o 10zl. chusteczki o polowe...nie jestem jakas skneruska ani nie musze liczyc sie z kazda wydana zlotowka ,ale normalnie szlag mnie trafia jak widze takie roznice w cenach :wściekła/y: i przynajmniej jak juz mam swoje wychodne raz w tygodniu to moge sie zajac swoimi sklepami i przyjemnosciami a nie za pampersami itp latac :tak:;-):-)

To prawda, ja głównie dzieci ubieram przez net:tak: Mieszkam w pipidówie na koncu świata i fajnych sklepów u mnie niet:no:, mam swoje sprawdzone marki i tam kupuje i buty i odzież, a teraz szczególnie kiedy za bardzo nie moge wyjechać do galerii na zakupy. Zawsze z koleżankami robiłysmy sobietaki dzien wolny dla nas, najcześciej jezdziłysmy do Kowna do galerii, swietna galeria, arkadia przy niej to maleństwo;-) był szał zakupów i odpoczynek:-)
Nasi mężowie śmieli się z nas galerianek hahaha
 
A ja teraz z innej beczki.
bliza sie marzec.
W marcu rok temu mialysmy chyba nasze ostatnie miesiaczki przed wspanialymi nowinami :).
Czyli mniej wiecej teraz wiekszosc z nas podejmowala decyzje o posiadaniu dzisiusia :).
I marzenia sie spelnily.
Rok temu plany a teraz malenstwa w ramionach :-)

Ale sentymentem zalecialo!:-D
 
reklama
A ja teraz z innej beczki.
bliza sie marzec.
W marcu rok temu mialysmy chyba nasze ostatnie miesiaczki przed wspanialymi nowinami :).
Czyli mniej wiecej teraz wiekszosc z nas podejmowala decyzje o posiadaniu dzisiusia :).
I marzenia sie spelnily.
Rok temu plany a teraz malenstwa w ramionach :-)

Ale sentymentem zalecialo!:-D

my decyzje podjelismy jakis rok z hakiem w czesniej :)
 
Do góry