G
Georgina
Gość
Mnie też to denerwujemasz racje cos trzeba wymyslic bo to skakanie jest na prawde wkurzajace...a jeszcze w dodatku moj komp wolno chodzi i jak mam tak przeskakiwac to czasu ze cho cho mi to zajmuje!!!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Mnie też to denerwujemasz racje cos trzeba wymyslic bo to skakanie jest na prawde wkurzajace...a jeszcze w dodatku moj komp wolno chodzi i jak mam tak przeskakiwac to czasu ze cho cho mi to zajmuje!!!
pochwale wam się jakie drzwi sobie zamontowaliśmy kilka dni temu na mieszkaniu
http://foto.*********/2010/2/14/15/164482_1266157312351_n.jpg
no radość ogromna hihihi

Mało roboty...niby jest dużo "młodych" co nie maja umów na stałe...ale mogą jeszcze A przenieść na jakąś kopalnię 40 km dalej
Ojej... :*.......A my po kontroli u chirurga dziecięcego.... niestety wodniaczek sie powiększa, przepuklinka też i te wędrujące jąderko nie zstąpiło, zatem operacja murowana:-(
No i podpytałam chirurga o tego siusiaka, ściagać czy nie... a on mi powiedział: Łapy precz od siusiaka;-) nie ruszać!
a jak mnie strasznie boli ten fakt, że nie będe mieć wymarzonej trójeczki :-(
O Boże! Ktoś ma nieźle nasrane we łbie...;/o to ze ktoras dziewczyna - mniemam ze z forum chciala mi chyba pomoc i wyslala mojemu B wszystkie linki z postami w ktorych zalilam sie dziewczynom
zamiast pomoc dolala oliwy do ognia.. no ale dzieki Daffi sytuacja stala sie od ogarnieciano i dzieki Monice
pisze ze mniemam ze to jest ktos z forum ale dziwne ze usuniecie tego konta nastapilo po tym jak napisalam tutaj ze to pewnie jedna z nas .![]()
Ja też nie wierzę, że to któraś z NASZYCH, wszystkie się tu lubimy i aż dziwne by to było.....No sory ale muszę coś napisać!!!
A jakie macie powody żeby podejrzewać kogoś z nas??? Bo posłał B linki do wypowiedzi A stad??? Tak jak łatwo nas znależć na NK tak łatwo ktoś mógł dojść że A pisze tutaj..raczej to nie trudne skoro piszemy po imieniu..mamy zdjęcia dzieciątek, nazwy miejscowości!!! A jak są jakieś poważne "dowody" to napiszcie prosto z mostu a nie że znów taka atmosfera się zrobiła!!!
Może ja i naiwna jestem albo może przez rok was za mało poznałam...ale ja nie wierzę że zrobiła to któraś z nas...jeszcze z wątku zamkniętego gdzie większość dziewczyn jest tych "najstarszych"!!!
Daffi a ty chyba zbyt się z nami nie zżyłaś skoro tak lekko piszesz że nei będziesz tu więcej pisać bo masz inne forum...przykre to było!
Ja też od dziś zaczęłam;Ddziekuje ci slicznie moze nadgonie czolowke do grudnia:-) widze ze ktos klika ale nie wiem kto
jeszcze raz dziekuje:-)
Eee nie w moim stylu