reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

kopciuszku super ze juz po problemie ;) :D super wiesci :)

luuuzna moj brat synkowi kupił za 19 zł 5 puzzli tez z wyjmowanymi elementami w srodku ale wymiary 40 na 40 sa super tez takie bedziemy kupowac wieksze....

co do chrzcin my dopiero 6 czerwca pozno ale musimy czekac chyba najpozniej ochrzcimy dzieciatko:dry:no ale musimy czekac...
my chrzcimy 29 maja i jakos nie ma stresu, że to póżno:)

Hej laski:-) byliśmy dziś załatwić chrzest Aleksa i co???? Wyszło na to, że bierzemy też ślub kościelny(mamy też cywilny) razem z chrztem 26 czerwca:-):-):-):-) ehhhh jak ja happy jestem tego się nie da opisać:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
gratulujemy:)

Ja drugi raz hehe:) ale teraz większy stresior jest
my też drugi raz, bo my już po cywilnym, mi sie wydaje, że my i tak to mniej przezywać będziemy, bo mamy juz dzieci, którymi musimy sie zajmowac i nie mamy czasu na myślenie za bardzo o slubie:) ja jakos nie mam stresa wielkiego:)
musicie się sprążyć z przygotowaniami:) bo czasu niewiele zostało! zycze powodzenia w szukaniu kiecki, restauracji... i lista jeszcze dluga:)

nadrobiłam czytanie wkońcu! teraz się wezmę za pisanie.
chora jestem na całego! na dodatek Rozalka była gigantycznie niedobra dzisiaj.

fajnie Wam że macie psiaki, uwielbiam, caly czas jakiegos mialam, ale od jakiegos juz czasu nie. jak wkoncu chalupke wybuduje to bede miala min 2!
ja polecam psy ze schroniska:) zanim zaszłam w ciąże byłam wolontariuszka w schronie. te psy naprawde kochaja jakos tak inaczej i sa wdzieczne do końca życia!
 
reklama
Też, raz walczyłam z burchelkami w fałdkach na szyjce to właśnie od śliny i zapocenia bo te miejsca cięzko nawet umyć a co dopiero wietrzyć :)) ja wyleczyłam purelanem ale problem wraca ilekroć źle śliniak zapnę :)
No właśnie kurcze Moja tam ma czasem krostki z ulewajek! Ciężko mi umyć jej szyjkę bo musiałabym jej mega wygiąć głowę w tył a u tak małego Malca to ciężkie bo sobie nie daje nawet lekko wygiąć. Wczoraj rano zauważyłam takie krostki, po wczorajszej kąpieli zaczęły znikać a niczym nie smarowałam bo nie wiem czym.
 
Żeby tylko siebie! mój jeszcze szamie kocyk którym go okrywam w ciągu dnia :D cały wymemlany, że hej!

No i już definitywnie pożegnałam niebieskie oczka u mojego Szoguna :sorry2: będzie miał oczy po mamie! brązowe :)
No proszę, brązowe z niebieskiego:) No ale do roku tak bywa. U nas raczej pozostaną niebieskie u Martyniątka bo oboje mamy niebieskie.

Moja też wszystko do buźki;D
 
Ja ostatnio kupiłam w cenie 34zł w sklepie. Te same na allegro są za 20zł+11zł przesyłka (link poniżej). Są naprawdę dobrej jakości, jak oglądałam w sklepach chińskie za 26zł to były do bani.
PUZZLE Piankowe PODŁOGOWE Baby Mix HIT 4 WZORY (995024549) - Aukcje internetowe Allegro
Mamo Stacha je też bym wolała, żeby Mała to teraz przeszła tylko syn mojej kuzynki, pół roczny też miał kontakt z osoba chorą na ospę i co?? Nie dostał ospy tylko zapalenie spojówek-pediatra potwierdziła, że to od tego...
Hmm, ospa bierze się ze specyficznego wirusa, jego następna forma to półpasiec, nie słyszałam by powodował też zapalenie spojówek, no ale nie będę podważać autorytetu lekarza. Wracając do dyskusji o tym czy rodzinka zachowała się fair - to oczywiście się nie zachowała, szczególnie, że o to prosiliście. I nie jesteście przewrażliwieni.

Pauluś, gratuluję, cieszę się razem z Tobą.

A ja mam problem. Zalałam sąsiadów!!! Poszedł mi zawór i kapało z niego, ja nie zauważyłam bo to pod brodzikiem gdzie jest spadek więc nie wypłynęło mi na łazienkę tylko poszło na dół. Nie znam rozmiaru zniszczeń, ponoć poszło po plastikowych panelach:szok:, które mają na suficie i kapało po ścianie w pokoju, gdzie jest tapeta. Czy któraś ma wiedzę co robić w takiej sytuacji, jak mam tą sprawę załatwić? Jak wycenić ich straty? Oczywiście poczuwam się do odpowiedzialności ale nie chcę żeby za moją forsę wyremontowali sobie coś czego im nie zniszczyłam ( o ile w ogóle coś zniszczyłam bo woda cieknąca po wytapetowanej ścianie w moim odczuciu może co najwyżej odkleić tapetę). Help!
A jeszcze muszę zdemontować kabinę (to już R zrobił) i brodzik (który póki co jest nie do ruszenia) by hydraulicy przyszli rano wymienić ten zawór. I to wszystko teraz gdy muszę na gwałt przygotowywać chrzciny.
 
Dzien dobry:-)ciekawe czy jednak bedzie dobry?Dzis idziemy na kontrole z bioderkami i mam nadzieje ze bedzie dobrze,pozatym dzis stuka 4 miesiace:-)ale ten czas zasuwa:tak:a tak szczerze to teraz jest najfajniejszy czas zycia dziecka:-)takie male usmiechajace sie kruszynki sa cudowne:-)
Noo pewnie, że cudowne!:) Buziaki dla Patrysia:):****
My mamy usg bioderek - kontrolę - 27.04;)
 
No właśnie kurcze Moja tam ma czasem krostki z ulewajek! Ciężko mi umyć jej szyjkę bo musiałabym jej mega wygiąć głowę w tył a u tak małego Malca to ciężkie bo sobie nie daje nawet lekko wygiąć. Wczoraj rano zauważyłam takie krostki, po wczorajszej kąpieli zaczęły znikać a niczym nie smarowałam bo nie wiem czym.

ja naszemu synkowi myje szyjke jak jest na brzuszku, wtedy ja "wyciaga" bo głowkę unosi i jest łatwiej:)
 
reklama
Do góry