reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Dajecie dzieciaczkom surowe tarte jabłuszko czy raczej deserki z słoiczków?

ja tak lyzeczka scieram jablko.. i normalne podaje... tlyko te slodsze kupuje bo julka nie poszla po mamie.. ja kocham kwasne a maz slodkie kwasnego nie cierpi i mala tak samo.. tylko slodkosci.....
 
reklama
A czy ja robię z siebie ofiarę?
Może źle gramatycznie napisałam tamto zdanie, miałam na myśli tamte laski z innego forum. Bo to tamte są/były ofiarami a nie Wy.

Masz rację, nie ma co za słowka się łapać;-)
Ale zdałam sobie sprawę, że mogłabym być jedną z tych Dziewczyn. Zresztą mam koleżanki które latami starają sie o dzieci i wiem co przeżywają, po prostu nie przystoi śmiać się z takich osób.
Georgina życze Tobie wszystkiego dobrego, żeby Ci się w zyciu wszytsko ułożyło, w sobotę bierzesz ślub, zostaniecie rodzinką, cieszę się.
Ale niestety dużo naskrobałas na forum, to ze nie dotknęło nas bezpośrednio nie zmienia faktu jaką jesteś osobą i do czego jesteś zdolna.
 
rozumiem,że nie interesuje Cie nasze nieciekawe życie- jak pięknie je opisałaś

powiem szczerze, że płakać nie będę- nie lubię rozmawiać z kims i zastanawiać się ile w jej opowieści jest historii prawdziwej a ile wyimaginowanej
Interesuje, ale i tak mam mało do gadania.
 
My po wizycie u lekarza :tak:
Zalecenie -jeść mięso, mięso, brokuły, pietruszka (czyli ogółem ŻELAZO)
Chociaż morfologia jest na skraju normy, ale uzupełniać już trzeba żelazo w posiłku :) a nie tylko syropki...zakupilam już jakieś słoiczki, bo swojego mięska nie mam (chodzi o takie swojskie mięska).
No i mały nie przybrał w ogóle na wadze :szok: :-( Ba! nawet spadł o 50g! nie wierzę! Lekarka kazała wciskać w niego mleczko w mniejszych ilościach, ale częściej (może tak lubi jeść po prostu), no i obiadki do bólu dawać różne, żeby to żelazo się polepszyło.
I znów nie wypił mleka ;/ śmieje się, ale jeść już nie....

ojej :sad:
jedz Alanku bo nie będziesz miał siły do dalszego brojenia! przecież karuzela i mata czekają!
 
lasunie a jak czyscicie uszka waszych pociech? bo ja jak na razie patyczkiem ale slyszalam ze dobrze jest sola fizjologiczna. tylko jak?

ja tez patyczkiem..co do marzeny to kiedys na staraczkach mowila ze jest w ciazy i nie byla.. troche e dziewczyny tam naklamala jeszcze na innnym forum pisala to samo... podszyla sie pod kolezanke i kilka jej fot przywlaszczyla.... laski ja zdemaskowaly i wsio... powiedzialy co mysla i odeszla od nich..... i u nas teraz anoola to znalazla i pokazala...ot cala zadyma.
 
100 dla Piotrusia :)
Dziękujemy
My po wizycie u lekarza :tak:
Zalecenie -jeść mięso, mięso, brokuły, pietruszka (czyli ogółem ŻELAZO)
Chociaż morfologia jest na skraju normy, ale uzupełniać już trzeba żelazo w posiłku :) a nie tylko syropki...zakupilam już jakieś słoiczki, bo swojego mięska nie mam (chodzi o takie swojskie mięska).
No i mały nie przybrał w ogóle na wadze :szok: :-( Ba! nawet spadł o 50g! nie wierzę! Lekarka kazała wciskać w niego mleczko w mniejszych ilościach, ale częściej (może tak lubi jeść po prostu), no i obiadki do bólu dawać różne, żeby to żelazo się polepszyło.
I znów nie wypił mleka ;/ śmieje się, ale jeść już nie....
Hmmm naprawde dziwne ze nie przybrał, mam nadzieję, ze złapie lepszy apetyt!!!
 
Masz rację, nie ma co za słowka się łapać;-)
Ale zdałam sobie sprawę, że mogłabym być jedną z tych Dziewczyn. Zresztą mam koleżanki które latami starają sie o dzieci i wiem co przeżywają, po prostu nie przystoi śmiać się z takich osób.
Georgina życze Tobie wszystkiego dobrego, żeby Ci się w zyciu wszytsko ułożyło, w sobotę bierzesz ślub, zostaniecie rodzinką, cieszę się.
Ale niestety dużo naskrobałas na forum, to ze nie dotknęło nas bezpośrednio nie zmienia faktu jaką jesteś osobą i do czego jesteś zdolna.
I jeszcze dla sprostowania - nigdy nie naśmiewałam się z nikogo. I nie Wam to oceniać bo tego nie wiecie, prawda?:) No. Zresztą musiałabym się w takim razie śmiać z mojej mamy, która przez 16 lat się starała i dupa. Teraz ma mnie i brata, ale nie ze swojego brzucha.
 
reklama
czesc dziewczyny,
witam sie deszczowo :)
moja krolewna wlasnie sie przebudzila i gaduuli
niestety w pokoju czuc 'wczorajsza gruszke williamsa' - kupka juz na mnie czeka
ide sie uwinac i moze pozniej zajrze jeszcze,
dobrego dnia
 
Do góry