reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Akożka co do twojego posta....Tomek został na lodzie i szuka dziewczyny:zawstydzona/y::-D
Miło nam bedzie jak Misiunia przyjmie oświadczyny:-D:-D:-D
 
kurcze a ja jakoś nie chudne:( smutno mi, ale z drugiej strony nie robie nic żeby schudnąć..porazka..tez purchawko wchodze w 42 zawsze 36, 38..
a moj spadek wagi się zatrzymał na szczęście i stanął na tym jak było przed ciąza-56kg:tak: rozmiar 36 nosze nadal choć wolałabym 38...no ,ale cóz...pogodziałam się juz ze swoja chudościa :tak:
 
Asia Skarbie nieładnie tak opierniczać;-)
Kazda miała prawo napisac co myśli bo sądze, że ta sprawa wiele Dziewczyn dotknęła. Ale oczywiście we wszystkim nalezy miec umiar i rozsądek i się nie obrażać i sie dąsać.
 
a ja mimo ze pada zabralam moja marude na spacer......... no bo takiej nocy jak mialam dzis nie chce wiecej........... jak ona mi dala popalic!!!!!!! zasnela o 21 jak zawsze,,,, a od 23 do 6 rano bez przerwy wstawala,,, 15 minut ciszy w lozeczku i 30 jeczenia , stekania i wogole.... nie wyspalam sie bo niby kiedy>?????? w dodatku ta moja /@ jak poczula ze mama sie kladzie to wrzask od razu......... no horror jakis,,, a teraz mi oczy same padaja.... dodam ze dzis drzemala 2 razy po 15 minut,,,, teraz zasnela ,,, mam nadzieje ze na troszke dluzej........


mnie maz wieczoren na kregle ciagnie,.. zalatwil nawet dziadkiem ze my ja wykapiemy nakarmimy i poczekamy jak zasnie a on nia zostanie i w razie co bedzie dzwonic( dlaczego z dziadkiem.? a co z tesciowa?????? a w zyciu!!) tylko mi po ubieglej nocy jakos nie bardzo chce sie isc.... nie kregli a SNU mi trzeba........... bo jak zombi wygladam...
 
ja mam taki pamiętnik niemowlaka i w nim zapisuje takie rozne dziwactwa:) schowalam tez do kartonika rzeczy w ktorych maly pierwszy raz byl ubrany:)fajnie wyciagnac za jakis czas i powspominac:)


:)))


mojemu malemu dalam jeszcze dzis pol sloiczka i mu to starczylo...wiec hcyba na razie przy tym poprzestane a dam wiecej jak zacznie sie tego domagac.
)
ja też mam pudełeczko pamiątek...pierwsze ciuszki -te najfajniejsze zostawiam ,odcisk stopki i raczki i takie tam...

my dajemy pół już od 3tyg prawie..Małej to starcza,wiec mamy jeden na dwa dni:tak:
 
reklama
Do góry