reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
O Matko, nie było mnie pół dnia ale nadrobiłam. I wiecie co psychicznie jestem wykończona. Mam nadzieję że pewien temat już zamknięty.
Daffi - mam nadzieję że jednak cofniesz swoją decyzje o usunięciu konta.
Przepraszam ale czytając wszystko mi się totalnie pokręciło więc nie ustosunkuje sie do niczyich postów.
Ale wszystkiego naj naj dla dzisiejszych 4 i 5 miesięczniaków.
 
mój synus właśnie zasnął, ale przed tym zrobił dziwna kupke taka żółta galarete..z 3 kropeczkami(może nie kropeczkami tylko takimi włókienkami? nie wiem czy wiecie o co mi chodzi) krwi. troche mnie to zmartwiło, no ale zobaczymy co będzie dalej. zachowuje sie normalnie. ja zjadłam wczoraj 6 ogórów małosolnych, nie mogłam sie opanować, więc to może po tym?
 
Czy tylko ja mam takie wrażenie że moje dziecko mnie tresuje? Wymusza płaczem, coś mi się zdaje że trzeba się za małego szantażystę wziąć.
 
mój synus właśnie zasnął, ale przed tym zrobił dziwna kupke taka żółta galarete..z 3 kropeczkami(może nie kropeczkami tylko takimi włókienkami? nie wiem czy wiecie o co mi chodzi) krwi. troche mnie to zmartwiło, no ale zobaczymy co będzie dalej. zachowuje sie normalnie. ja zjadłam wczoraj 6 ogórów małosolnych, nie mogłam sie opanować, więc to może po tym?

Całkiem mozliwe moja koleżanka karmi i zjadła śledzia i kupa była podobna jak twojego synka.
 
Czy tylko ja mam takie wrażenie że moje dziecko mnie tresuje? Wymusza płaczem, coś mi się zdaje że trzeba się za małego szantażystę wziąć.

wiesz co marzka..ja staram sie nie na każdy rodzaj płaczu reagować..wiem kiedy poprostu marudzi..a jak zaczyna płakać to nie biegne od razu do niego.
 
reklama
Do góry