reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Moja droga po 50 glukozy to ja mialam az 197 a teraz to sobie zmierzylam 1h po sniadanku i tak mi strzelilo. Mysle ze to po bulkach co prawda byla to grahamka ale taka jakas wielka chyba musze zaczac jesc chleb razowy
mama mija !!!! no to na to wychodzi ze ja to poprostu panikara jestem z moim 150 ot cooo !!!
Bedzie dobrze trzymam kciuki za wasz cukier !
 
reklama
Wiesz moj maz tez tak mowi ale moze normy dla kobiet ciezarnych sa inne.Zobaczymy w czwartek ide do diabetologa
Normy dla kobiet w ciąży nie są inne, na milion%
Słuchaj ja mam taka wersje ksiazki do interny na cd, z której teraz sie wszyscy doktory ucza, ale niestety nie da sie jej kopiowac ale sa 3 stany kiedy sie rozpoznaje cukrzyce:
1) przygodna glikemia >200 + obajwy cukrzycy (przygodna czyli kiedykolwiek w ciagu dnia, kiedy nam sie zachce zbadac)
2) 2 razy glikemia na czczo >126
3) glikemia w 120 minucie po tescie obciazenia 75g >200
 
Normy dla kobiet w ciąży nie są inne, na milion%
Słuchaj ja mam taka wersje ksiazki do interny na cd, z której teraz sie wszyscy doktory ucza, ale niestety nie da sie jej kopiowac ale sa 3 stany kiedy sie rozpoznaje cukrzyce:
1) przygodna glikemia >200 + obajwy cukrzycy (przygodna czyli kiedykolwiek w ciagu dnia, kiedy nam sie zachce zbadac)
2) 2 razy glikemia na czczo >126
3) glikemia w 120 minucie po tescie obciazenia 75g >200
a nie ma tam podane ile powinno byc po 1h.
 
no kurde a ja nie mam kogo wyslac! tylko Rozalke mam w domu.
i tak juz najadlam sie za piec osob! pierwszy raz mialam taki napad glodu. co dziwne nawet zolodek mnie nie boli. ale mam nadzieje ze to pierwszys i ostatni raz, az mi wstyd.
 
Ja tez uwielbiam a podobno przy cukrzycy nie wolno bo to słodkie no ale chyba zrobie eksperyment na podwieczorek i sie skusze
Ja tam narazie jem wszystko :) nikt mi nie kazal narazie dietki trzymac ....czekam na wynik i po cichutko mam nadzieje ze wynik bedzie dobry ,wciaz mam nadzieje ze to przez te gofryyyy przed testem hahaahah wynik wyszeld za wysoki :)
 
reklama
Do góry