reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Kulaszusza wszyskiego naj naj!!!:-)

Ja bym też zjadła kukurydzę ale najlepsza jest taka kradziona prpsto z pola:-):-):-) Jakieś 10 lat temy to tak każdy wieczór z koleżanką spędzałyśmy!!! Ale niestety kukurydza dobra jest dopiera na jesień a koleżanka też już dzieciata i też zaciążona więc z wyprawy nici:-)
 
reklama
Dziekuje Wam Kochane za zyczenia!!
W sumie sama nieskromnie o moim malym swiecie wspomnialam :zawstydzona/y:
Jednak po raz pierwszy od kilku lat nie czuje, ze starzeje sie tego dnia. :-)Ciesze sie, ze przed nami jakby nowe zycie, nowe zadania, perspektywy.:-)
Maggie- ale trafilas z tym slonecznikiem... to moje ulubione kwiaty!! :-) I przepraszam, ze narobilam Ci smaka. Moze masz tam jakiegos Chnczyka za rogiem??!!;-)

Jeszcze raz dziekuje Wam Dziewczynki i lece do domciu! Przebieram sie i lecimy na jedzonko.
Do zobaczenia jutro. Nie piszcie tyle, bo to nie do nadrobienia... wiem, wiem pobozne zyczenia....
 
kulaszusza wszystkiego najlepszego!!!
jak to nieskromnie sie pochwalilas, a kto mial sie za ciebie pochwalic. przeciez nie znamy swoich dat urodzin, wiec zostaje sie tylko samemu chwalic, ja przeciez tez sie sama pochwalilam :-)
 
Martuś dziękuję:-)
Kochane ja przepraszam za smędzenie..ja znów o tym samym..dalej nic nie wiem..
Byłam dzis na EKG znów..jest niemiarowość i szybsze tętno..ale akurat jak sie położyłam, to się nie dusiłam..potem od razu do lekarza z wynikami..zatykało mnie jak nie wiem..i tak cały dzień:-(Cały czas czuję jak serce się kołacze,,i staje na chwilę w momencie skurczu/zatykania i dalje rusza jakoś tak z kopyta..U mnie przy niskim ciśnieniu (100/60) występuje wysokie tętno..około 87-90/min..Dostałam ISOPTIN40..Czy brała któraś Was może?On jest na odciążenie pracy serca, na częstoskurcze, na wysokie tętno i ogólnie regulujące prace serca-podawany kobietom w ciąży na serce właśnie..Kurcze ja tam nie lubię barć leków żadnych w czasie ciąży..oby chociaż pomogło...A tu kardiologa szukaj..terminy na listopad..ja dziękujębo moge urodzić..i to nawet prywatnie!:-(
Martwię się cały czas..bo bez przerwy od rana mam skurcze w sercu..nie mogę normlanie oddychać i az boję się znów słuchać bicia swojego serca..tak ustaje..A zaczęło się tak nagle!Na początku sierpnia w niedzielę..
Joasiu..mi to bardzo utrudnia funkcjonowanie na co dzień..ciągle to kołatanie serca i takie łupanie i zatykanie:-(...brałaś jakieś leki?
Kulalusza-wszystkiego najlepszego dla Ciebie i maleństwa
 
Martuś dziękuję:-)
Kochane ja przepraszam za smędzenie..ja znów o tym samym..dalej nic nie wiem..
Byłam dzis na EKG znów..jest niemiarowość i szybsze tętno..ale akurat jak sie położyłam, to się nie dusiłam..potem od razu do lekarza z wynikami..zatykało mnie jak nie wiem..i tak cały dzień:-(Cały czas czuję jak serce się kołacze,,i staje na chwilę w momencie skurczu/zatykania i dalje rusza jakoś tak z kopyta..U mnie przy niskim ciśnieniu (100/60) występuje wysokie tętno..około 87-90/min..Dostałam ISOPTIN40..Czy brała któraś Was może?On jest na odciążenie pracy serca, na częstoskurcze, na wysokie tętno i ogólnie regulujące
prace serca-podawany kobietom w ciąży na serce właśnie..Kurcze ja tam nie lubię barć leków żadnych w czasie ciąży..oby chociaż pomogło...A tu kardiologa szukaj..terminy na listopad..ja dziękujębo moge urodzić..i to nawet prywatnie!:-(
Martwię się cały czas..bo bez przerwy od rana mam skurcze w sercu..nie mogę normlanie oddychać i az boję się znów słuchać bicia swojego serca..tak ustaje..A zaczęło się tak nagle!Na początku sierpnia w niedzielę..
Joasiu..mi to bardzo utrudnia funkcjonowanie na co dzień..ciągle to kołatanie serca i takie łupanie i zatykanie:-(...brałaś jakieś leki?
Kulalusza-wszystkiego najlepszego dla Ciebie i maleństwa


ja mam isoptin 80:tak:
 
Lilijko,
ja isoptin 80 bralam pierwszy raz w ciazy z Rozalka do fenoterolu, a pozniej zamiast fenoterolu cordafen(to tez lek na serce), bo tak mi serce lomotalo.
dwa lata temu kiedy zaczely sie moje problemy z sercem, znowu bralam isoptin 80 pomoglo mi na skurcze i dusznosci ustapily, dlugi czas jeszcze bralam. objawy mialam podobne do twoich, tylko jeszcze mialam okropny bol w klatce piersiowej, tak jakby mnie pasem ktos dookola sciskal. pisalam wczesniej, ze u mnie to prawdopodobnie efekt po przebytym zapaleniu miesnia sercowego, ale diagnoza nie byla jednoznaczna.
teraz tez zaczyna serce mi fiksowac glownie w nocy, mam chyba jakies bezdechy, bo w nocy budze sie i lapie oddech, okropne to uczucie. skurcze i kolatanie tez. za dwa tygodnie ide do kardiologa.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję Tuniu..mam nadzieję, że Isoptin pomoże..po tygodniu mam znów iść do lekarza i dac znać czy pomogło..Już czuję sie spokojniejsza po Twojej wypowiedzi:-)Czyli nie jestem sama..Powodzenia u kardiologa..ja też muszę znaleźć..;-)Ja zapomnialam dodać..krztusze się podczas takich skurczy..jakbym się dusiła właśnie..
 
Hej Laski:)
My od rana w rozjazdach z Moim i generalnie dobrze zaczęłam dzień. Potem remoncika cd i na dziś koniec, zaraz McD:p Jak smak to smak:p Jutro mam połówkowe usg, ciut się boję, ale to zaliczam do normalnego odczucia.

Lilijko no toś się doprawiła z tym.. współczuję:( Cholerka mam nadzieję, że Ci pomogą leki.
Kulaszusza wszystkiego dobrego;*
 
reklama
O i bierzesz?Tez na serducho, czy żeby zmniejszyć efekty uboczne po Fenoterolu?


jestem po kolacji:-)
ładnie to ujęłaś-ja biorę w celu zmniejszenia efektów ubocznych:-Do ile jest to możliwe-serducho nie wali mi jak biorę isoptin tylko na drżenie rąk jakoś to nie działa:tak:

tak w ogóle to wiesz Kochana,że ja jestem ze Świebodzina?????
Kulalusza-najlepszego! :-)
 
Do góry