reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

chetnie oddam wszystkie napday do konca ciazy! chudniesz, bo nie jesz? apetytu nie masz, czy tak po prostu. a w poprzednich ciazach tez tak mialas?

No ja myślę, że jem dzisiaj zjadłam na śniadanie małą grachamkę- pół z serem, pół z wędliną, kawe, 1 ziemniaczka z masłem i teraz bułkę z wędlinką. Acha i jeszcze 1ną śliwkę i pewnie jeszcze wieczorem coś zjem albo kakao wypiję.

moja mama mówi, że jak na ciążę to mało :-/

Przy poprzednich tyłam. Z Amelką 8 kg z Jasiem 10.
Niewiem nic :-/
 
reklama
U mnie właśnie lody przyjechały i zrobiłam zapas na tydzień ;-) Nie wiem zupełnie jak to mozliwe, że pochłaniam straszne ilości i nie tyję... Czyżby Młoda jadła jeszcze więcej niż ja?! ;-)
Za to zupełnie nie mam pomysłu co na obiad zrobić a nie mam sumienia prosić Marcina o kolejny obiad z kolei...
jeżeli o lody chopdzi to słyszałam ze po lodach to sie nie tyje ,
a ja moje drogie to 5+ ale coraz wiencej jem to teraz waga ruszy do przody aż strach pomyśleć
 
No ja myślę, że jem dzisiaj zjadłam na śniadanie małą grachamkę- pół z serem, pół z wędliną, kawe, 1 ziemniaczka z masłem i teraz bułkę z wędlinką. Acha i jeszcze 1ną śliwkę i pewnie jeszcze wieczorem coś zjem albo kakao wypiję.

moja mama mówi, że jak na ciążę to mało :-/

Przy poprzednich tyłam. Z Amelką 8 kg z Jasiem 10.
Niewiem nic :-/

no to malo jesz. przeciez z tego to sie jedynie z 1000kcal nazbiera.
 
na nieszczescie moje, Mamusia upiekla pyszny sernik! niech ci goscie szybko przyjezdzaja bo nic im nie zostanie!
 
Witam Kobietki.
Mmmm mowa o jedzonku... my dzis do chinskiej restauracji na kolacyjke sie wybieramy... a ze to bufet to na pewno wroce wypelniona po same brzegi. Raz nie zawsze ;-)Do tego dzis moje urodziny i imieniny wiec musimy poswietowac.Wytlumaczenie jest :tak:

No ja myślę, że jem dzisiaj zjadłam na śniadanie małą grachamkę- pół z serem, pół z wędliną, kawe, 1 ziemniaczka z masłem i teraz bułkę z wędlinką. Acha i jeszcze 1ną śliwkę i pewnie jeszcze wieczorem coś zjem albo kakao wypiję.

moja mama mówi, że jak na ciążę to mało :-/

Przy poprzednich tyłam. Z Amelką 8 kg z Jasiem 10.
Niewiem nic :-/

Dagmar, to naprawde malutko jesz. I to bardzo! do tego srednio zdrowo! A gdzie warzywka, owoce, bialko?:baffled:
 
:-):-)
Witam Kobietki.
Mmmm mowa o jedzonku... my dzis do chinskiej restauracji na kolacyjke sie wybieramy... a ze to bufet to na pewno wroce wypelniona po same brzegi. Raz nie zawsze ;-)Do tego dzis moje urodziny i imieniny wiec musimy poswietowac.Wytlumaczenie jest :tak:

Dagmar, to naprawde malutko jesz. I to bardzo! do tego srednio zdrowo! A gdzie warzywka, owoce, bialko?:baffled:
ta wszystkiego naj naj lepszego dużo zdrówka nie przesadz wieczorkiem :-)
 
Kulaszusza wszystkiego najlepszego mam nadzieję że wieczór będzie udany :-)
Mi też się wydaje że Dagmar jesz za mało - moja ginekolog mówiła mi że trzeba jeść mało ale przynajmniej co 3 godziny czyli ok 5 - 6 posiłków dziennie :) a u Ciebie ledwo 3 malusie.
Ja za to też mam apetyt duży, przytyłam od początku ciąży ok 6 kg - jutro jak w gabinecie stanę na wagę to się okaże dokładnie ;-) i jutro czeka mnie to długie usg z pełnym pęcherzem - już się denerwuję co to będzie.
 
Kukurydza, lody, serniczek na mnie nie podziałały - już się ucieszyłam. Aż tu:

Witam Kobietki.
Mmmm mowa o jedzonku... my dzis do chinskiej restauracji na kolacyjke sie wybieramy... a ze to bufet to na pewno wroce wypelniona po same brzegi. Raz nie zawsze ;-)Do tego dzis moje urodziny i imieniny wiec musimy poswietowac.Wytlumaczenie jest

Zabije za chińszczyzne. Coś za mną cały dzień chodziło i nie wiedziełam co - już wiem. Chińszczyzna!!!! Mniam - tylko skąd ja chińszczyzne wytrzasne :confused:

Kochana no i Podwójne STO LAT w takim razie - imieninowo-urodzinowe. Dużo Zdrówka, Szczęścia i Spełnienienia Marzeń - nawet tych malutkich ;-):-):-):-)

0624.jpg
 
reklama
wreszcie doczytałam:-)
nie było mnie pół dnia i tyle czytania
Mea życzę powodzenia:tak:
Jestem wyrypana jak koń po rodeo
Mąż mnie wykorzystuje na maxa i ciągle jestem w drodze
już mam dość na następny tydzień;-)
no ale loty za pasem i trzeba to jakoś przeżyć:-D
wypiłam karmi i jakaś się głodna zrobiłam
mam pierś z kurki, papryczkę i brzoskwinkę w puszce-zaraz będziemy myśleć co tu zrobić:-p:cool2:

ja też jestem za pampersiakami!!!
 
Do góry