reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ASIU przedewszystkim nie panikuj i nie przezywaj tak tego,przeciez to nic takiego,skoro ty masz tylko o 2 wieksze to tak jakby bylo ok wiec ogranicz troche swoje jedzonko i bedzie super;-)przeciez bez tego da sie wytzrymac,skoro trzeba to trzeba.Ciesz sie ze masz taki wynik a nie jakis mega wysoki bo wiesz sama co by cie czekalo:tak:a tak tylko masz pewne ograniczenia;-)Glowa do góry,jesli chcesz to my tez bedziemy postowac razem z toba:-D

Alez ty kochana ahhahahah !!! DZiewczyny nie zrobie wam tego ,jak mozecie i macie ochote to jedzcie ile wlezie ahahhahah ....ja juz to przełknełam i rozumiem ze tragedii nie ma ...bede jesc dalej ...tylko troche inne rzeczy a ze chce mi sie wszystkiego i lubie teraz wszytko to nie jest zle :)
 
reklama
Alez ty kochana ahhahahah !!! DZiewczyny nie zrobie wam tego ,jak mozecie i macie ochote to jedzcie ile wlezie ahahhahah ....ja juz to przełknełam i rozumiem ze tragedii nie ma ...bede jesc dalej ...tylko troche inne rzeczy a ze chce mi sie wszystkiego i lubie teraz wszytko to nie jest zle :)

No i taka postawa mi sie podoba:-):-):-):tak:
 
Dziekuje Wam Laseczki za zyczenia. To bardzo mile!!:-):-)
Wczorajszy dzien byl bardzo udany :tak:
Trzymam kciuki za wszystkie, ktore dzis wybieraja sie do doktorkow.
Samych dobrych wiesci!!!:tak:

U nas za oknem deszczowo i pochmurno... ciezko sie pracuje w taka senna pogode...
 
Mi też nie wydaję się to dużo - od początku ciąży mam + 6 kg ale miałam niedowagę tak że nie przeraża mnie to zbytnio a w sumie to nawet po mnie nie widać że tyle przytyłam. Ale jedzenie po 21 muszę sobie odpuścić - szczególnie moje kochane słodycze :-( ale dam radę jakoś - najgorsze jest to że przed ciążą jadłam dużo więcej niż teraz a nie ważyłam nigdy więcej niż 56 kg a teraz juz 58 na wadze. I wszystko będzie dobrze ale pod warunkiem że teraz trochu przystopuje bo zostały jeszcze 4 miesiące a jakbym miała tyć w takim tempie to jeszcze czekałoby mnie ok 10 kg :szok: a tyle to mnie już troche przeraża.
 
jeżeli o lody chopdzi to słyszałam ze po lodach to sie nie tyje ,
a ja moje drogie to 5+ ale coraz wiencej jem to teraz waga ruszy do przody aż strach pomyśleć

No nie wiem czy się nie tyje... Ale skoro nie jem innych słodyczy to chyba 1 lód na dwa/trzy dni mi nie zaszkodzi ;-) Zwłaszcza, że muszę patrzeć jak Mój zjada po 2-3 na raz codziennie ;-)

Do tego dzis moje urodziny i imieniny wiec musimy poswietowac.Wytlumaczenie jest :tak:

Wszystkiego najlepszego!!!

czekając w kolejce na wizytę byłam świadkiem wielkiego nieszczęścia... przede mną czekała młodziutka kobietka z dużym brzusiem i córeczką na kolanach. porozmawiałyśmy sobie, kończyła 6 miesiąc. martwiła się, że od kilku dni nie czuje ruchów swojego synka...
z gabinetu wybiegła z płaczem. okazało się, że jej synek nie żył od tygodnia. tak strasznie było mi przykro, tak strasznie się bałam wejść do ginekologa... ale jak tylko zobaczyłam bijące serduszko mojego maleństwa to się uspokoiłam.
szkoda mi tej kobietki :-(

Kurcze, jak czytam takie rzeczy to aż mnie ciarki przechodzą :-( Tym bardziej, że sama ostatnio słabo czuję Młodą. Tzn przestała kopać a tylko się przelewa i nie wiem co o tym myśleć. Do tego jeszcze te skurcze, problemy z chodzeniem i mniej więcej raz na dwa dni ląduję w kibelku na porządnym rzyganku i naprawdę już zaczynam panikować. Jeszcze mama mnie straszy zatruciem ciążowym. Muszę wytrzymać do poniedziałku, bo wtedy kolejna wizyta u położnej... A to dopiero środa :-(
 
Mi też nie wydaję się to dużo - od początku ciąży mam + 6 kg ale miałam niedowagę tak że nie przeraża mnie to zbytnio a w sumie to nawet po mnie nie widać że tyle przytyłam. Ale jedzenie po 21 muszę sobie odpuścić - szczególnie moje kochane słodycze :-( ale dam radę jakoś - najgorsze jest to że przed ciążą jadłam dużo więcej niż teraz a nie ważyłam nigdy więcej niż 56 kg a teraz juz 58 na wadze. I wszystko będzie dobrze ale pod warunkiem że teraz trochu przystopuje bo zostały jeszcze 4 miesiące a jakbym miała tyć w takim tempie to jeszcze czekałoby mnie ok 10 kg :szok: a tyle to mnie już troche przeraża.

witaj w klubie-ważymy tyle samo:-)
ja też zawsze miałam niedowagę i póki co jeszcze ją mam więc się nie załamuję ale wole chyba przystopować teraz,żeby później móc na siebie patrzeć tym bardziej,że jak zacznę tyć w szybkim tempie to będę cała pocięta rozstępami:tak:
Trzymam się swoich zakazów od początku i jestem z siebie zadowolona:-)

idę spać bo głowa mi pęknie
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, chciałam się pochwalić,że już jestem po usg połówkowym i na 80% będzie córeczka ( juhu!!!!!:-)). Oczywiście znów się wierciła i nie bardzo dała się badać.Jak pani doktor chciała zbadać serduszko to złapała rączkami nóżki i sie zakryla;-) Więc charakterek ma :-) Strasznie się ciesze,że wszystko ok z moją CÓRECZKĄ:tak: Martwi mnie tylko jedno, mój M od zawsze mówił,że jak będzie córcia to będzie ją rozpieszczał i n apewno będe zazdrosna hihi
 
Hej laseczki, ciesze sie ze u mamus ktore byly na USG wszytsko okej, ja dzis bylam na lodach i sie obzarlam az pozniej chlopaki tak sie wiercili ze jeszcze nie widzialam zeby mi tak kiedys brzuch falowal, masakra, super to wygladalo, jestem podjarana caly czas ;)

dardz sie ciesze że z dzidzi wszystko wporządku to najwazniesze :-)

Kopciuszku i Gogana dzięki za inf na temat tej okropnej opryszczki dobrze że to nic co mogło by zagrozić dzidzi choc wim ze musze bardzo uważać teraz :sorry2:
opryszczke narzadów plciowych wywoluje inny typ wirusa HSV niz opryszczke wargowa, choc w zwiazku z rozpowszechnieniem seksu oralnego zaczelo sie to zmieniac ze i ten co wywoluje zmiany na ustach moze wywolywaac tez na narzadach plciowych, ale tak jest rzadko. Generalnie inny wirus wywoluje opryszczke wargowa a inny plciowa, wiec sie nie stresuj, ale profilaktycznie oczywoscie warto uwazac :)
GoganaKochanie mam dokładnie to samo .......... tylko mi się zaczęło od zgorzeli, co ja zaczełam leczyć to ząb do wyrwania miałam ......(W CIĄŻY NIE POLECAM RWAĆ!) BOLI KOSZMARNIE I ŹLE SIĘ GOI! jestem tydzień po rwaniu i się nie zrasta, w dodatku zrobił się suchodół więc wracałam na czyszczenie, bo antybiotyków nie mogę, teraz ta zgorzel w drugim, zatrućie i teraz ból jak jasna cholera ...........

a najgorsze jest to, że jak jeden wyleczysz to drugi boli mimo, że wczesniej nie bolał. Ja teraz leczę po dwa ,żeby mieć spokój w III trymestrze ...... ale to ciąża i zęby się inaczej wtedy zachowuja, nerwy bardziej czulsze i podatne na próchnicę, i czeste mycie (ja myję po kazdym posiłku, a żre się bez przerwy) nie pomaga.
no ja tez mam ciale do wyrwania moją 8, ale od miesiaca mnie nie boli, wiec se odpuszcze mam nadzieje ze dotrwa jeszcze te pare miesiecy, :) wyrwe jak urodze, bo sie boje teraz ...
Dziewczyny Moje wyniki dopiero teraz byly dostepne do odczytu:dry:.
Juz sama nie wiem co mam myslec ,dzwonilam kilka razy ale nie bylo jeszcze.Az wkoncu powiedzila mi pani polozna ze sa i ze normal jest do 180 a ja mam 182 i ze mam sie nie denerwowac bo napewno mnie nie odesla na Wrocałw i ze zostane u nich pod opieka,ze nie potrzeba mi opieka diabetologa.Ja sie prawie rozryczalam to zaczela mnie uspokajac ze o duzo nie przeskoczylo mi wiec nie mamy sie czym martwic gdyz jestem prawie w granicach normy.zawolala mi gina do sluchawki i ten powiedzial ze mam nie panikowac ze nie potrzeba zadnego diabetologa jak narazie i ze musze ograniczyc slodycze i owoce.A skupic sie bardziej na warzywkach.

Juz sama niewiem czy ja panikuje czy co ...jak karza sie nie martwic i dalej normalnie funkcjonowac ograniczajac tylko co poniektore rzeczy to kurde mac dlaczego ja tak sie martwie???
Tylko ze wiecie ,taz ja sie glodzilam 12 h przed bo o 20 zjadlam kolacje a glukoze pilam o 9 rano ,wiec myslalam ze wyjdzie malo a tu i tak troche powyzej .
Kurde ale jak mowia zeby sie nie martwic to ja oczywsice musze sie dolowac tak czy siak !:dry::dry::dry:Juz sama niewiem ,teraz bede sie bala jesc normalnie !!!
hmm do 180 to chyba norma jest po godzinie, a po dwoch do 140, a nie wiesz jak mialas po 2 godzinach? wiesz nie stresuj sie, nawet jak masz to podwyzszone minimalnie to nie znaczy ze masz cukrzyce tylko nieprawidlowa tolerancja glukozy, ze trzeba na to zwaraca uwage i czesciej badac, wiec wlasnie dietka jak Ci lekarz powiedzial i powinno byc okej, nie ma co sie stresowac
Posprawdzaj w necie co z tego co jesz ma duzo weglowodanow i to ogranicz. Z tego co pamietam to chyba makarony maja sporo
 
reklama
Kopciuszku,
ja więcej po prostu nie mogę nie chce mi się. Jak na mnie to i tak sporo wpycham

Natalko
masz rację Aśka oddawaj apetyt ale już!!!!!!!!!

Bilans na dzisiaj 2 kukurydze i grachamka z masłem a na kolacje zjem jabłko bo mi się chce :-D

A wczoraj jeszcze 6 śliwek zjadłam, a dzisiaj sok z marchwi jedniodniowy więc warzywka i witaminki są :-D
 
Do góry