reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

KOCHAM MOJEGO MEZA !!!

Wczoraj tulac sie do niego mowie "Kurde ale bym zjadla takich domowych pierogow z kefirkiem i z skwarkami " a on odpowiada "eee Daj spokoj Niunia "
Wiec pogodzilam sie z tym ze nie bede ich miala :-:)-:)-(

Ale moje kochanie odworząc malego do szkoly zrobil zakupy ,teraz wchodze do kuchni i widze ze juz jest farsz zrobiony a on walczy z ciastem !!!!!
Czyz nie kochany !!!!!! Bedzie lepił dla Asi pierozki ( i tak zawsze byl w tym lepszy ode mnie ,wiec ja sie do tego nie pchalam nigdy) .MNIAM!!

Kocham mojego meza!!!
Takiego to normalnie po recach calowac:tak:moj maz nie ma wogole do tego drygu:-(a szkoda:-:)tak::-D
 
reklama
czesc lasencje :D ja juz wrocilam od pani doktor :) fajna akcja byla ... pelna poczekalnia ludzikow /charczacych smarkajacych i wogole/ no wiec ja sie zarejestrowalam i smig gdzies na bok co by tych wirusow nie polapac :) a pani recepcjonistka za man z karta :) i ledwie pacjet wyszedl i pani doktor mnie wola :) zrobil sie szum ze niby dopiero przyszlam i ze bez kolejki itp :) a ona na to ze kobiety w ciazy maja bezwzgledne pierwszenstwo !! cale szczescie ze dlugo tam nie siedzialam bo by mnie zjedli wychodzac :) ale lekarka jest super :) polecila mi do ktorej poloznej sie zapisac a w sprawie pediatrow to ona sama swoje dzieci leczy a ze pediatrzy tu w przychodni sa ok :)
 
asko meza masz boskiego !!! moj w kwestii pierogow tgo wie co najwyzej jak je szybko i pocichutku zjesc !! z reszta on malo co w kuchni robi bo jak tylko cos zacznie to mu sie mamuska wcina z tgekstem ze faceci nie sa od gotowania !! a on swietnie doprawia !! i czasem conieco lubi sam zrobic :)
 
Witam! Mam nadzieje, ze Wszystko u Wszystkich w jak najlepszym porzadku :)U nas nasz Adas okazuje sie malym raptusem, bo przy ostatnim badaniu Pani Doktor stwierdzila, ze on juz jest gotowy do drogi- mam rozwarcie opuszkowe a on przyjal pozycje startowa, napierwa w dol. Pcha sie na ten swiat nasz Fasolek, wiec musimy go troche przystopowac. Mam do Was pytanko. Czy ktoras z Was miala robione USG na przelomie 32/33 tygodnia?Jesli tak, jakie wymiary miala Dzidzia? Nasz zapowiada sie na silnego i duzego chlopczyka, co nie zmienia faktu ze powinien tam sobie jeszcze u mnie posiedziec.Pozdrawiam Was cieplutko!!
 
Witam! Mam nadzieje, ze Wszystko u Wszystkich w jak najlepszym porzadku :)U nas nasz Adas okazuje sie malym raptusem, bo przy ostatnim badaniu Pani Doktor stwierdzila, ze on juz jest gotowy do drogi- mam rozwarcie opuszkowe a on przyjal pozycje startowa, napierwa w dol. Pcha sie na ten swiat nasz Fasolek, wiec musimy go troche przystopowac. Mam do Was pytanko. Czy ktoras z Was miala robione USG na przelomie 32/33 tygodnia?Jesli tak, jakie wymiary miala Dzidzia? Nasz zapowiada sie na silnego i duzego chlopczyka, co nie zmienia faktu ze powinien tam sobie jeszcze u mnie posiedziec.Pozdrawiam Was cieplutko!!

no lepiej niech jeszcze troszke poczeka !!! tak ze 3 tygodnie to by bylo minimum!!
 
Ja rowniez witam nowa Grudniuweczke:-)milo ze ktos chce do nas dolaczyc:tak:w wiekszym gronie bedzie jeszcze milej:-)i czytania zawsze wiecej:-D
Co do pieniazkow to bardzo milo z twojej strony ze chcesz tez pomóc;-)dziekujemy:tak:

Testuje cytowanie :-) Jesli chodzi o pomoc to rozmawiajac ze swoim R przezywalam jaki fajny pomysl mialyscie i ze bardzo mily gest z Waszej strony. Tak naprawde dopiero on mnie oswiecil mowiac "przeciez tez mozemy cos przeslac" no i pomyslalam ze rzeczywiscie mozemy :tak: a tak w ogole to patrzac na zdjecia tych malenstw uswiadomilam sobie ze podobne istotki siedza teraz w naszych brzuchach...

I mam jeszcze male pytanko - czy ktoras z Was podobnie jak ja nie ma jeszcze nic zakupione dla dzieciaczka, czy to tylko ja jestem jakims wybrykiem natury w tej kwestii? Chce sie jakos rozgrzeszyc ze nie tylko ja zostawiam wszystko na ostatnia chwile :sorry:
 
Kto? Monopolista PGE Zakład Energetyczny Łódź, rejon Żyrardów

Coś sie dowiedziałam.

Pozwolenie Ci nie wygaśnie jeżeli dostarczysz teraz. Będzie w dokumentach i tyle. A czas realizacji powinien być krótszy niż dwa lata - zależy ile tam osób potrzebuje się podłączyć. Musisz sie dowiedzieć o coś takiego jak umowa na plac budowy - zasilanie z istniejących urządzeń. Jeżeli jest tam infrastruktura techniczna jakaś to podpiszesz taką umowę i bedziesz miała jak budować. Podsumowując jak masz pozwolenie to podpisujesz obydwie umowy naraz i wio do przodu. ;-)
 
reklama
I mam jeszcze male pytanko - czy ktoras z Was podobnie jak ja nie ma jeszcze nic zakupione dla dzieciaczka, czy to tylko ja jestem jakims wybrykiem natury w tej kwestii? Chce sie jakos rozgrzeszyc ze nie tylko ja zostawiam wszystko na ostatnia chwile :sorry:
Ja też nic jeszcze nie mam;-) no dobra, 3 pieluszki wielorazowe;-) Ale na razie nie mamy za co, trzeba poczekać na pieniążki
 
Do góry