reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Moka- nasz synus mial 2200gr tez dokladnie w 33 tygodniu.A jakie ma wymiary? glowka, brzuszek, nozki tzw BPD, HC, FLC? Masz to w wynikach badan z USG? To w sumie bardziej miarodajne niz podawana waga z USG.
 
reklama
Jak mnie żebra bolą i z przodu i z tyłu. Chyba Maleństwo wyżej podeszło.

Moj Misiek kocha moje zebra od ponad miesiaca. Tak naprawde to zapomnialam jakie to uczucie jak nie bola zebra.

A jesli chodzi o mleko to tez nie jestem fanem. Staram sie zmuszac czasem z lepszym a czasem (zazwyczaj!) z gorszym skutkiem. Po jogurtach i twarozku prawie zawsze mam zgage - albo lepiej to ujac - zgage wieksza niz zwykle
 
MOJA MAMA OSZALAŁA WLASNIE DZWONILA DO MNIE Z ZAGRANICY I POWIEDZIALA ZE KUPIŁA KOSZULE NA 7 M ale ze takie sliczne ze nie mogla sie powstrzymac :szok::-D hehhehe
 
reklama
kasiekkrk o nie żadnego obracania. Jakoś makabrycznie to dla mnie brzmi.
dla mnie tez tylko mowie jak jest u mojej lekarki i ordynatora w szpitalu tu u mnie..
jak lezalam drugi raz w szpital to byla laska ktora na oddziale skonczyla 43 tydzien a urodzila jak miala 43 tc plus 5 dni i maly wazyl 4600:-)oct jej podawali kilk arazy na wywolanie, aplikowali jakis zeli nic:-)
nie zrobili jej casarki ani ze wzgledu na wage ani ze wzgledu na to ze tyle po termine wody moga sie psuc...
 
Do góry