reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

kasiekkrk czasami nóż się w kieszeni otwiera na to co wyczyniają w szpitalach.
Marzka u nas pochmurno od rana.
wika to duża pannica z Ciebie była i widzę, że wzrost został:)
 
reklama
dla mnie tez tylko mowie jak jest u mojej lekarki i ordynatora w szpitalu tu u mnie..
jak lezalam drugi raz w szpital to byla laska ktora na oddziale skonczyla 43 tydzien a urodzila jak miala 43 tc plus 5 dni i maly wazyl 4600:-)oct jej podawali kilk arazy na wywolanie, aplikowali jakis zeli nic:-)
nie zrobili jej casarki ani ze wzgledu na wage ani ze wzgledu na to ze tyle po termine wody moga sie psuc...
To brzmi z lekka przerażająco:szok:
 
no tam na patlogii ciazy byly moze 3 baby na podtrzymaniu a reszta oddzialu po terminie...
sa szpitale ze po kilku dniach wymuja dzidziusia..a tu jest inaczej..
nie wiem co prawda czy to kwestia "dawania w lape" czy tego ze naprawde sa proSN...

U nas myslę że jakby posmarowała to by było inaczej, czekali do równych dwoch tyg po terminie.:shocked2:
 
no trzmam mocno:-)


ja juz wrocilam...
spora anemia i dostalam leki na nia...
dusznosci i wymioty bo maly mi podnosi bardzo przepone ktora na wszystko uciska...
a macica twarda bo jest bardzi wypelniona...
rozwarcia nie ma wic ostatnie skurcze nic nie zepsuly bardziej:-)
mam tydzien wolnego powtorka badan i znow wizyta w pt....
a i jeszcze konsultacje w krk zeby zdecydowali czy ma byc SN czy CC...
a najbardziej mnie ucieszyly slowa "No jeszcze 6 tygodni i moze pani rodzic!":-D

ale dobrze ze moge lezec dalej w domku:-)

mi sie nabialu nie chce, i tak nie lubie mleka ze jak tylko powacham zwlaszcza zagotowane to jestemw stanie zwymiotowac...
ale zmuszam sie do jogurtow i kupilam kakao o smaku karmelowym i pije je jak tylko sie da...nawet wchodzi...jak tylko zapomne ze to z mleka:-D

kasiek dobrze ze jestes :) no i 6 tygodni to juz z gorki :)
 
Tak się zastanawiam, ile maleństwo może przybrać na wadze przez 6 tygodni. Skoro teraz moje waży 2100, to może w terminie dojdzie do 3500 albo i więcej. Mam nadzieję, że jakoś je z siebie wyduszę:)

Moj maz tez sie ze mnie smieje zebym nie rodzila w terminie tylko wczesniej:tak:mowi ze potem bedzie taki duzy synus ze mamusie rozepchnie i juz nie bedzie tak samo:-D:-D:-Dwiecie co mam na mysli:-D?

dziewczyny powiedzcie mi jak stosowac sorbifer??
tu pisze ze z magnezem nie wolno a ja biore mg caly czas..;/
i to sie bierze po jedzeniu czy przed??
bo nie zapytalam..;/

Ja mam Tardyferon i gin kazal stosowac albo minimum godzine przed posilkiem albo dwie godziny po:tak:wtedy zelazo lepiej sie wchlania.
 
reklama
Moka. Nasz Fasolek mial: BPD- 88.00 mm, HC- 294.23mm, AC-290.21mm, FL- 66.46mm. Dlugie nozki ma ten nasz Adas :)Jesli chodzi o rodzenie posladkowe to przy dobrej poloznej jak najbardziej do zrobienia. Nie martw sie na zapas. Marzka- a jak u Was z tymi wymiarami?
 
Do góry