reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

oto jest pytanie ...
1. usc i akt urodzenia
2. polisy /my mamy dwie na 2 kopalniach wiec trzeba to obskoczyc/
3. nie wiem co sie do pracy przynosi bo tatus ma na 100% prawo do 2 dni urlopu okolicznosciowego a mamusia ma macierzynski tylko gdzie sie to zalatwia to trzeba sie dowiedziec !!
4. u mnie przychodnia /zgloszenie do poloznej i pediatry - dzis mi tak pani powiedziala w rejestracji/
5. co z peselem ?? gdzie sie to zalatwia bo potem becikowe jeszcze ...

kos ma jeszcze inne propozycje ??

Becikowe to chyba w najbliszym urzedzie typu MOPR ... tylko wlasnie trzeba miec najpierw pesel akt urodzenia...
 
reklama
Marzka- hm niby tylko tydzien roznicy a z Moka mamy dzidzie jeszcze raz takie jak Twoja. Moj Fasol niby o tydzien wyprzedza rowiesnikow ( taki stwierdzil lekarz) ale zeby roznice byly az takie??!!Moka- faktycznie ma u nas po kim odziedziczyc wzrost.
 
kulaszusza no my z mężem niewysocy ja niecałe 160, mąż 173, więc i maleństwo pewnie zbyt długie nie będzie:) Chyba tylko wagą przy porodzie nas przebije, ale tym to się nie martwię, niech sobie rośnie zdrowo.
 
albo to i to:)
bo z tego co wiem to jedno z mopsu a drugie z UG mozna dostac..ale to drugie tylko jak sie ma male dochody i jakies tam warunki trzeba spelniac..
jeszcze sie nie interesowalam dokladnie...
 
:-)NIC DZIEWCZYNKI JAK ZWYKLE SIE ZEGNAM BO NADCHODZI UPRAGNIONY WEEKEND ktory spedzamy zawsze we dwoje .. :-) no troje ,,, hehe no i moze lozeczko kupimy bo jedziemy poogladac i jak zwykle na jakies zakupki .... no a jutro wielkie sprzatenie pokoju ,,,, tak juz na przyjscie dzidziusia a potem na biezaco NO A TERAZ SPADAM zrobic obiadek TRZYMAJCIE SIE CIEPLO !!!! NO I BEZ DOLEGLIWOSCIOWO (oczywiscie tych złych ) NIECH WAS KOPIA MOCNO I RUSZAJA SIE WASZE DZIECIACZKI HEHE MILEGO WEEKENDU DLA KAZDEJ Z WAS :-):-):-):-):-):-):-)I ZAPEWNE DO PONIEDZIAŁKU Z RANA ... :) :tak:
 
reklama
Do góry