reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Też się tym martwiłam i też się ginekolog ze mnie smiała, niestety nie ma tak lekko i te chude i te grubsze czeka jednakowa praca :)

Ja przed ciąża wazyłam 47 kg :eek: teraz 61 kg, ale jak dla mnie to nadal mało :)

chce więcej!

ja przed ciążą ważyłam w okolicach 60kg, teraz mam...przekroczoną 80-tke :confused2:
 
reklama
No własnie nie wiem czym się ma to przybieranie na wadze, przecież ja bez przerwy coś wcinam! doszły do tego słodycze w duzych ilościach o których do 3 mc ciąży słyszeć nie chciałam, :eek: chyba ,że wszystko idzie w małego ;)
 
a ja raczej na pewno będę na święta z moją Małą... byłam u gina bo miałam zajebiście twardy brzuch i straszne bolesne skurcze. i co się okazało - Niunia się przekręciła główką w dół i jest strasznie nisko... i mam rozwarcie opuszkowe czy jak to on ujął. na szczęście skurcze przeszły a ja jestem przykuta do łóżka. no i załamał ręce widząc moją morfologię - mam straszną anemię...
bosko!
Kurcze kochana napewno bedzie dobrze ,juz sie nie zamartwiaj tak ,lez ile wlezie i odpoczywaj ,moze malenka nie bedzie az tak chciala wyjsc na swiat i jeszcze u ciebie posiedzi ,tylko lez naprawde !! Musi byc dobrze i mysl pozytywnie !
 
Też się tym martwiłam i też się ginekolog ze mnie smiała, niestety nie ma tak lekko i te chude i te grubsze czeka jednakowa praca :)

Ja przed ciąża wazyłam 47 kg :eek: teraz 61 kg, ale jak dla mnie to nadal mało :)

chce więcej!

ja przed-56kg teraz 63kg ...tylko co mi z tego jak chuda jestem jak bylam tylko pilke z przodu mam :tak:
 
Kochana ty to masz teraz przejscia:-(staraj sie jedenak posluchac lekarza i nie ruszaj sie z tylkiem z łozka:tak:a co do anemii to co przepisal?

żelazo dożylnie + te tabletki z wyciągiem z buraka i jak najwięcej produktów bogatych w żelazo.
ps. i właśnie mi dzwonił, że do tego wszystkiego kwas foliowy.
 
Ostatnia edycja:
Na anemie dobrze jest jesc wyciag z buraka. Tabletki mozna dostac np w Herbapolu, doslownie za kilka PLN. Mi juz znacznie poprawily morfologie. Ostatnio tez odkrylam koktajl z natki pietruszki i wiogron- samo zdrowie i calkiem przyjemny w smaku i zapachu. Do tego pije herbate z pokrzywy. Przy skurczach oczywiscie potrzebny jest magnez.
 
reklama
Do góry