reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ale numer z tym zzo u Kasiek... Myślałam że jednak nie będzie miała z tym problemu.
Matusiu... a ja cały dzień siedze przed kompem i jem!! A potem się diwię że tyle przytyłam:zawstydzona/y:

nie no jakiś cyrk z tym znieczuleniem :szok: przecież mogą wszystkie potrzebne badania zrobić na szybko ! w koncu do znieczulenia jest potrzebne 3cm rozwarcia a to trwa ...chyba,ze u niej jakoś szybko to idzie:confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
to chyba jestem jedna z nielicznych ktora dostala takiego powera..

oooo Mea bo zapomnialam Plewki zapytac.. jak to jest z tym strojem dla tatusia? ma sie tam przebrac w jasne ciuchy czy moze w jasnych przyjechac.. bo z tego co wiem w Wodziu musi sie przebierac w szpitalu..

no i czy musi miec ten smieszny szlafrok szpitalny?

wydaje m i sie ze musi sie przebrac !!
 
ej no, dziewczyny, ja nie wróżka - moje przepowiednie się jeszcze nikomu nie sprawdziły :laugh2: lepiej Wy mi powiedzcie kiedy ja urodzę :laugh2:


No dobra to ja próbuję :tak:. Daję Ci 7 dni czyli na 17 :tak:

Anaola wszędzie są chyba obowiązkowe zielone stroje dla mężów.


Ja już spod prysznica wyszłam. Mam w dalszym ciągu skurcze ale nieregularne, a do tego tak mnie napierdziela kręgosłup :-(. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale ja oprócz Moni to chyba następna w kolejce :tak:. Trza mocniej zaciskać nogi i aby do soboty, aby do soboty:-). Mój mąż jeszcze jutro na służbę 24-godziny :-( i w sobotę będzie mój lekarz na dyżurze .
A tak w ogóle chciałam Was zapytać o paznokcie, czy macie pomalowane i czy trzeba mieć zmyty lakier?? Bo coś tak mi się ubzdurało i ciągle o tym myślę (jakbym nie miała innych ważniejszych spraw :sorry::tak:)
 
reklama
Do góry