reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Czesc dziewczynki...
O widze,ze pisalyscie o tym o co chcialam zapytac...
Mala moja miala kolki i slyszalam o kroplach Sab Simplex,ale ze tesciowa poszla do apteki i kupila inne...Na poczatku pomogly i bylam naprawde szczesliwa...
Mala dalej dostaje krople,ale od dwoch dni kolki wrocily i juz nie wiem co robic...
 
a my dzis bylismy na spacerku w sumie 40 minut
bo poszłam do siostry
i pchałam ten wozek przez takie zaspy i nierownosci
ze jak weszłam do domu to az mi sie w głowie krecilo:-D:-)
lepszych cwiczen niz taka wyptrawa i to jeszcze w szpilkach :-D
to chyba nie ma:laugh2:

a myslalam ze tylko ja smigam w szpilach z wozkiem!:happy2:
 
reklama
Taki szybki komentarz :
Kasiekk - wspolczuje . Trzymaj sie. Babcia na 100% oglada sobie Wa z gory.
Karnitynka - super mata i synus super sie smieje. Widze ,ze jednak juz sobie swietnie radzisz jako zosia - samosia:-)
Mea - Napisalas ze Agatka usnela jak ja scisnelas. A robowalas zawijania? [ame="http://www.youtube.com/watch?v=CSYPqGtFBYQ&feature=related"]YouTube- How to Swaddle your Baby[/ame]
Kopciuszku- Nie martw sie tak bardzo bioderkami. Jasne ,ze chcialoby sie zeby dziecko nie mialo zadnych klopotow zdrowotnych ale bioderka to nie jest az taki problem. Tyle dzieci ma klopoty i wyrastaja. I sluchaj meza - jak trzeba bedzie aparacik to trzeba bedzie - to nie koniec swiata. W przyszkym roku bedzie biegal wokol choinki i go nie zlapiesz:-)
 
Do góry