reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Czyzby Daffi sie pogniewala??????:eek::eek:
No zniknela !!!!!!!!:szok:
Zaraz jej esa puszcze niech sie baba nie wyglupia!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Poza tym pamietacie jak pisalam w czerwcu ze sie mojemu M produkcja spalila.
No wiec teraz trwa odbudowa z tym , ze sytuacja zmusila do zmiany branzy. Otwieramy wiec restauracje wloska (boze az strach sie bac w tym kryzysie ).
We Florencji sa w marcu targi zywnosci . Beda tam sie wystawiali najwieksi kucharze wloscy, reprezentanci firm sprzedajacych sprzet do kuchni i takie tam. Tak wiec sporo sie mzna nauczyc. Poza tym wyjazd ten wrzucimy w koszt firmowy .
Tak wiec ten romantyczny weekend to takie dwa w jednym.
Stad pomysl .
Juz zadecydowane, bilety i hotel wykupione. Mama przylatuje.
Teraz trzeba tylko wygrac z emocjami.
Maxiu da rade - to twrdy facio.:tak:
Mmm zazdroszczę:tak: ale pewnie trudno będzie się rozstać
 
A my mamy od poczatku problemy z brzuszkiem ale wlasnie jak sie wprowadzi chociaz jabuszko to to pomaga na brzuszek bardzo.... my jak skonczyh mis 3 miesiace czyli zaczniemy 4 miesiac wprowadzamy jabuszko i marchew dopiero jak skonczy 4 miesiac reszte smakolykow co sa po 4 miesiacu...

bo pediatra powidziala ze pomoze mu to sie zalatwiac itd... i chyba zaczniemy najpierw od soku z surowego jablka...
 
emwu zazdroszcze mi tez sie marzy wlasny biznes;-)

mozna pomarzyc :nerd::nerd::nerd:

a jesli chodzi o biust to tez super wyglada heehehe ale mozna tylko popatrzec i podziwiac jak sie kasy nie ma hehe :confused2::confused2::confused2:
 
Czyzby Daffi sie pogniewala??????:eek::eek:
No zniknela !!!!!!!!:szok:
Zaraz jej esa puszcze niech sie baba nie wyglupia!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam nadzieję że się nie pogniewała:-( Juz pisałam że za nadgorliwe z nas forumowe ciotki!!:-(


Emwu super, że wyjeżdzacie, bardzo fajnie, ja tez bym wyjechała, odpoczynek jest potrzebny, tylko że ja jak narazi emleczarnia jestem;-)
A wyrzutów nie ma co miec, bo jedziecie na weekend a nie 2 tygodnie;-) I odpoczynek od dzieci tez dobrze zrobi;-)
 
dziewczyny przepraszam ze tak ni z gruszki ni z pietruszki ale musze sie wam pochwalic nowym zakupem, kupilam lezaczek bujaczek fisher price! ale za ile!!!!! za 49zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-Dwstawiam fotke:)
 

Załączniki

  • P1020722.jpg
    P1020722.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Oj Wika - jeszcze nie wiesz co Ci los przyniesie.
Mama wychowala mnie i moja siostre sama. Bidy nie bylo ale tez sie nie przelewalo.
Z mezem mialam tyle dlugow ze balam sie odbierac telofon. Potem mi telefon odcieli wiec sie juz nie balam ;-) hi hi.
Majac 25 lat zostalam sama z 5 letnim synem , dlugami i zlamanym serduchem :).

Wyemigrowalam i charowalam jak wol. Dlugi splacilam.
A potem los sie odmienil.

O cyckach marzylam 14 lat.
O dobrym facecie cale zycie.
O pieniazkach od czasu do czasu jak chcialam sobie cos ladnego kupic ale musialam synowi ksiazki do szkoly najpierw zaltwic.
O wlasnym biznesie nie marzylam nigdy bo to ciezki orzech do zgryzienia.

Nie moge teraz na nic narzekac bo marzenia sie spelnily.
Mam jednak ogromna pokore w sobie bo wiem ,ze tak szybko jak los mnie obdarzyl szczesciem moze obdarzyc i porazka.
Tak wiec nigdy nic nie wiadomo.

Tak wiec-
Zyje w miare oszczednie
Szanuje pieniazki
Jem pasztetowa :) zeby nie zapomniec jej smaku
Kocham i sznuje mojego partnera , ktory jest wspanialym zaradnym facetem
Ucze dzieci rozsadku i szcunku do ludzi i szczescia a nie do pieniedzy.
Lapie moment - np te cycki robie puki moge bo kto wie co bedzie potem - hi hi hi.


A i jeszcze jedno - My zarabiamy w euro a wydajemy w zlotowkach. Dkatego tez jest latwiej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry