reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
z suchoscia ja tez sie zmagam juz nie wiem co robic... przeciez oilatum jest tak tluste ale nie natluszcza widocznie skory Julki..

hej.to'znowu'ja-jeszcze'ez'sprawnej'klawiatury:)polecam'nowy'krem'-nazywa'sie'OILAN-jest'super-u'mojego'dzidzia'zniknely'wszystkie'krostki,'super'nawilza,ma'tez'filtry'p/sloneczne'wiec'serio'jest'ok.
 
reklama
oby wam pomoglo !Oklepuj go po pleckach tak jak pisalam! Na kolana glowka w dol i z dloni daszek zrob ( nie z placka) I dosc mocne uderzenia w plecki ,przez 3 minuty !
Moze marudzic moze mu sie to nie podobac ale to naprawde pomaga . pozniej winda - gora -dol podnos go i ,hustawka na boki tak aby mu sie to odrywalo !
Nam pomaga !
Asia, wiesz co ja nie widzę jakiejś znaczącej poprawy. Opukuję go, bierze antybiotyk, wykrztuśne ale nie słyszę żeby mu się odrywało. Kaszel ciągle go męczy. Już nie wiem co mam robić.
kto sie orientuje ile jest pod ochrona kobieta ktora wraca do pracy po macierzynskim?
Udało mi się ustalić, że 12 miesięcy. Nie wiem tylko czy nie dotyczy to jedynie kobiet, które zmniejszają etat.
a mam jeszcze takie krótkie pytanie,bo na ulotce jest napisane,że libido może spać..jak to u Was tabsowe dziewczyny? Ja się trochę obawiam..bo i tak po porodzie jest dużo niższe;(..no ale jak nie spróbuje to się nie przekonam...
He he, no musisz sprawdzić. Ja też mam teraz niskie libido. To ponoć normalne przy karmieniu piersią. Nadrobiłam w drugim trymestrze ciąży, wtedy libido miałam bardzo wysokie.

Georgina - jest juz zareczona :) JEJ J. sie sprawił !!!!!!!!!Jest najszczesliwsza na swiecie :)

Napisalam ze jak sie spotkamy to stawiaja weselna nam a co !!!!!!!!!!!!
Georgina, cieszę się razem z Tobą. To cudowne gdy marzenia się spełniają. Czekamy na szczegółową relację z zaręczyn.
witam się.
wpadłam się tylko pochwalić, że zdałam najważniejszy egzamin :-) jeszcze tylko 3 przede mną...
Cherie, gratuluje! Pozostałe 3 pójdą Ci jak z płatka :-)

Karnitynko, wszystkiego najlepszego dla T. Bawcie się dobrze.

Dagmar, współczuję, oby Jonaszek nie cierpiał bardzo, mam nadzieję, że leki złagodzą jego ból i pozwolą spokojnie przespać nockę.

A właśnie, oglądały mój profil ostatnio na nk niejaka Sylwia, Marzena i Patrycja. Domyślam się, że to któraś z was, ale nie otrzymałam zaproszenia żeby chociaż po dzieciaczkach się domyślić :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry