reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Emwu ale sentymentem mi powialo!!!!!!!!
ogladam album i natknelam sie na najpiekniejsze zdj brzuszka jakie tylko widzialam no i na najzgrabniejsza kobiete ktora nosila w sobie nowe zycie:):):)
toz napatrzec sie na Ciebie nie moge! jesli moge to pokaze mezowi ze tez chce tak wygladaci ze ma zrobic wszystko by mi w tym pomoc:-)

hehe to prawda:) emwu wymiatała w ciąży:) jest megaaa zgrabna i do tego ma fajne cycuchy:)
 
reklama
taaa czego oczy nei widza tego sercu nie zal ... ja mojej lekarce powiedzialam ze chodze do innej prywatnie to mi odpowiedziala ze ona tez prywatnie przyjmuje jak bym chciala ... paranoja !!!!!!!!

Trzeba bylo jej zapytac czy prywatnie lepiej leczy:tak::-D

Heloł ;)
widzę, że grupa Daffi wywołała trochę zamieszania. Więc jak wstawiamy zdjęcia teraz? Bez sensu chyba wstawiać podwójnie :eek:

No cóż mamy większe dzieci, to uwagi większej potrzebują :-D Mój potrafi bawić się trochę sam (dumna jestem, że go tego nauczyłam) i mam czas na forum :-) Mata jest teraz na 1 miejscu u nas. Alusia interesuje wszystko w tej macie, a ja mu doczepiam inne zabawki, żeby mu się nie znudziło ;-)

Zasnął mi teraz smyk, więc czas na kawkę :))))

Tak zauważyłam, że Daffi na zamkniętym dała Album Jutki, a dawno jej nie widziałam na forum :-(
Ciekawe co u niej i dziewczynek..w końcu jedna jest moją synową :-D

No a druga jest moja:tak:tez mi smutno ze ich nie ma:-(
Nie wiem czy pamiętacie jak o w styczniówkach było ? żeby mieć wstęp na zamknięte trzeba było nie bardzo wiadomo komu (__)___) cmokać, dla mnie to kretynizm. Forum jest od dyskusji koniec and (.)

Ja sama tego doswiadczylam:tak:dlatego sie przenioslam na grudniowki:tak:zreszta ja czulam ze nia i tak zostane:-D

Jejku :-( jedz kobitko, bo cień Twój nawet zniknie...no i mały na tym straci, bo teraz to on praktycznie nic nie je kochana. Wodę pije z piersi...a przybiera na wadze dobrze? Ja nie chcę wejść w konflikt z cyckowymi, ale czy butla nie będzie lepsza?

Ja tez tak mysle choc jestem cycowa:tak:ja bym sie nie katowala:no:za duzo pokus jest na swiecie:tak::-D

Marta nie chcę byc niegrzeczna, ale naprawdę jesteś samotną matką?
Może posta jakiegoś ominęłam kiedyś

No i z takiej wypowiedzi wyjdzie ze Marta jest samotna i maz ja zostawil:-D:-D:-D

Ja znikam na zakupy,chlopy wala mi w lazience,rownaja sciany,wstawiaja drzwi a ja znikam po reszte rzeczy ktora jest potrzebna;-)
 
Ok, OK bo pseudo teściowa siedzi cicho.. chociaz to co sie tam na dole wyprawia to ja juz nie komentuje bo to brak słów jest normalnie..

a co do Majki to mi sie wydaje ze ona sie czegos akurat o tej polnocy boi.. bo zawsze spała sama.. no ale powolutku i tego ją oduczę ;)

miesiąc miodowy to mało powiedziane.:tak::tak:
i oby tak jak najdłuzej.!

najlepiej bylo w chrzciny :-D:-D
bo 'teście' trabili ze wyjezdzaja - no niby ok zebysmy nie musieli nikomu nic mowic czemu siedzimy bez nich..no i faktycznie wyjechali.. ale o 17 byli spowrotem..

ale najlepsze jest to ze jechali do mamy tescia.. - co jak rok tu mieszkam NIGDY tam nei byli..
bo mama tesciowej tez ja ma geboko w powazaniu..
wczoraj nawet B byl u babci bo myslelismy ze tesciowa jej nagadala nie wiadomo co bo babcia biedna jak przyjechala w sobote tak po 10 min odjechala..zostawila tylko prezent dla Majki..

to Bartka wyslalam i jak sie okazalo babcia o niczym nie wiedziala ale sie od B dowiedziala skutkiem czego chciala nam nawet caly dom zapisac :-D O!

A to zaskok ;D a teściowa brrr brak słow, dobrze, że się odwaliła!

witamy się z Leniem w ten pochmurny poranek:-D

no heeej leniu :-D nie leń się i pisz, co u Was:-)
 
nasz maluch poszedł spać:) hehe normalnie to my dopiero wstajemy o tej porze:) ja już wykapana włosy wysuszone i wyprostowane:) jeszcze tylko sie pomalować. obiad z wczoraj mam, posprzatane jest..zyc nie umierać! a pomyśleć, że kiedyś byłam niezorgaizowaną bałaganiara:p
 
Witam sie i ja mój maluch usnął po porannej zabawie. W niedzielę robie małą imprezkę słodką i chcę zrobić 3BIT na który był podany przepis w gotujących grudniówkach tylko nie wiem czy robić to dzień wcześniej czy tego samego dnia którego podam?
 
No a druga jest moja:tak:tez mi smutno ze ich nie ma:-(


Ja sama tego doswiadczylam:tak:dlatego sie przenioslam na grudniowki:tak:zreszta ja czulam ze nia i tak zostane:-D



Ja tez tak mysle choc jestem cycowa:tak:ja bym sie nie katowala:no:za duzo pokus jest na swiecie:tak::-D



No i z takiej wypowiedzi wyjdzie ze Marta jest samotna i maz ja zostawil:-D:-D:-D

Ja znikam na zakupy,chlopy wala mi w lazience,rownaja sciany,wstawiaja drzwi a ja znikam po reszte rzeczy ktora jest potrzebna;-)

oj te nasze synowe...trzeba alternatywne znaleść!!!
i łoł zgadzamy się :-) al decyzja należy do Nessi :tak:

kurde Aluś chce coś napisać:

f do ngghuji uujjkju xb b....................//edx.x sssss agaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hhkk ghghgfhfffffffhfghjhk
 
reklama
Do góry