reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

No moi rodzice mieszkaja w mieście 5 min odemnie i tescie tez blisko no ale mam babcie tam na wsi na działce :) No i tam jest mojej mamy "panieński" pokoj nieposprzatany ahaha no i idziemy moze dzis do komisu luknac lozeczka turystyczne bo i nad jeziorko na wakacje by sie zdało ;) No i jak M nie zrobi to ja sie wkurze i zrobie prawko ;p tylko ja ponad 1000 bo i kurs a on tylko egzamin.... ehh musze go pogonic....:crazy:


Bo jak narazie to kupil zabawke dla "Igorka" (czytaj dla siebie) :crazy::crazy::crazy:
zdalnie sterowany helikopter ...od wieku (14 lat ) :szok::szok::szok: fajna zabawka dla Igorka ehhh

wika, bo ty nic nie kumasz twój mąż myśli przyszłościowo:)
mój wymyślił, że młodemu na chrzest kupimy nintendo wi:) hehe marzyciel;P
 
reklama
No moi rodzice mieszkaja w mieście 5 min odemnie i tescie tez blisko no ale mam babcie tam na wsi na działce :) No i tam jest mojej mamy "panieński" pokoj nieposprzatany ahaha no i idziemy moze dzis do komisu luknac lozeczka turystyczne bo i nad jeziorko na wakacje by sie zdało ;) No i jak M nie zrobi to ja sie wkurze i zrobie prawko ;p tylko ja ponad 1000 bo i kurs a on tylko egzamin.... ehh musze go pogonic....:crazy:


Bo jak narazie to kupil zabawke dla "Igorka" (czytaj dla siebie) :crazy::crazy::crazy:
zdalnie sterowany helikopter ...od wieku (14 lat ) :szok::szok::szok: fajna zabawka dla Igorka ehhh

Hehe mój T ma prawko od dawna, ale chce, żebym i ja miała ehhh nie wiem po co mi, ale dobra...
Co do zabawek, to koniecznie chce klocki lego (oczywiście T będzie miał większą frajdę od Alusia)...faceci - nigdy nie dorosną...byś widziała jego błysk w oku, jak patrzy na klocki...chyba mu kupię na urodziny :-D
 
no ja pisalam tez o tym jakis czas temu... i jak bylysmy u ortopedy i bawil sie z nia w siadanie to ona od razu na nogi i zaczal sie smiac no i ostrzegl zeby nie dac sie jej oszukac... bo to ze chce to nie znbaczy ze moze.... z siadaneim nie widzi przeciwskazan..ale ze wtsawaniem na nogi to jeszcze duzo za wczesnie:-)

Dzięki za odp. :)

Bo jak narazie to kupil zabawke dla "Igorka" (czytaj dla siebie) :crazy::crazy::crazy:
zdalnie sterowany helikopter ...od wieku (14 lat ) :szok::szok::szok: fajna zabawka dla Igorka ehhh

wika, bo ty nic nie kumasz twój mąż myśli przyszłościowo:)
mój wymyślił, że młodemu na chrzest kupimy nintendo wi:) hehe marzyciel;P

Dobre :D
 
Tutaj zgodzę się z Tobą na 200 % nawet :-D

Bo tak: oczywiście weekend majowy na wsi u rodziców, oczywiście grill, oczywiście dziecko na świeżym powietrzu, oczywiście w moim 'panieńskim' pokoju niesprzątane, oczywiście potrzebne łóżeczko turystyczne, oczywiście nie mamy auta i oczywiście muszę zrobić prawko :-D:-D
ja mam dwa i jak pomyśle o mechanikach, tankowaniach i ubezpieczeniach to jestem chora;(
nie rób prawka-wyślij chłopa bo będziesz żałowała jak ja-ciągel robię za kierowcę!!!!
my mamy 4 zaproszenia i nie wiem na co się zdecydujemy
ale z pewnością wolę pojechać do kogoś!
mniej sprzątania:)

natalko ledwo to napisalm i zaczal trzaskac GRAD!!!!!!!!!! NO MASAKRA NIE RUSZAM SIE DZIS NIGDZIE Z DOMU!!!!!!!
a mój mąż w lesie

no ja pisalam tez o tym jakis czas temu... i jak bylysmy u ortopedy i bawil sie z nia w siadanie to ona od razu na nogi i zaczal sie smiac no i ostrzegl zeby nie dac sie jej oszukac... bo to ze chce to nie znbaczy ze moze.... z siadaneim nie widzi przeciwskazan..ale ze wtsawaniem na nogi to jeszcze duzo za wczesnie:-)
jeszcze im się odechce!
 
Nie chyba tylko napewno ahaha ;p

Laski a co porabiacie w weekend majowy ???
jakies plany działka ,wieś jakis wypad ??

My planujemy do mnie na wieś na działke no ale chyba najpier bedziemy musieli zakupic łóżeczko turystyczne .... bo tamn trzeba posprzatac najpierw kurze po zimie ;) no i my auta nie mamy i moze kos z rodziny nas zawiezie aha :D bylby maly na powietrzu duzo :) fajnie poszułby wiejskie klimaty:-D

wreszcie cos innego niz miasto :D no ale niewiem wlasnie .... M kurs na prawko ma odbebniony zostalo mu zdac egzamin i sie wziasc do nauki nie moze :crazy: to bysmy samochodzik jakis zakupili zawsze to fajnie z małym na działke skoczyc jak cieplo dzidzius na dworze rodzice gril itd :):):)
my narazie planow nie mamy...
ale chyba nic szczegolnego..
moze na wies do dziadka pojade...

my mamy ślub znajomych:) jak dotrą..
ktorzy utknęli gdzies w ciepłych krajach!! pracodawca kumpla zrobił im niespodzianke i dał bilety i oplacil wyjazd, a że wybuchł wulkan to wrocić nie mogą!! są lekko mówiąc załąmani..
no pieknie....z jednej strony zabawnie slub bez panstwa mlodych..
ale rozumiem ich rozpacz:)

A jak jak zwykle siedze zamiast obiad gotowac a ide juz potem zajrze ;):-)

to tak samo jak ja:) ale meza nie ma bo w delegacji takze nie musze specjane gotowac..swoj glod czyms tam zaspokoje:)

a teraz uciekam dac Ryskowi zupe:) dzis szpinakowa ciekawe jak mu podejdzie:) bo po brokulowej az go ciary przechodzily tak mu nie smakowala;d
 
ja mam dwa i jak pomyśle o mechanikach, tankowaniach i ubezpieczeniach to jestem chora;(
nie rób prawka-wyślij chłopa bo będziesz żałowała jak ja-ciągel robię za kierowcę!!!!
my mamy 4 zaproszenia i nie wiem na co się zdecydujemy
ale z pewnością wolę pojechać do kogoś!
mniej sprzątania:)


a mój mąż w lesie


jeszcze im się odechce!

Chłop ma :)) Ale własnie chce mnie za kierowcę w 'momentach alarmowych' czyt. gdy sie napije...
ehh
 
reklama
Do góry